Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagyvixi

    tag

    válasz Ndruu #50 üzenetére

    bocs, de az nem igény kérdése hogy egy lejátszó nem mélyet emel amikor az ember azt akar emelni,sok külföldi fórumban panaszkodnak a lejátszóra hidd el,nem csak én,aki trance dance vagy house zenéket hallgat és vagyunk vagy több százmillióan igy a földön,azoknak borzalmas hallgatni azt,hogy nem jön a basszus nem jön a dob kiemelése,hanem helyette egy kopogósabb tompább puffogósabb mélyet kapunk ami idegesitő és hallgathatatlan.

    ÉS ennek mondom semmi köze az igényeakhez és a trance vagy dance zenékhez,ha rockot vagy jazzt is hallgattam rajta,akkor is akárhogy állitgattam a mélyet, a basszusgitár és akkusztikus dobok kopogtak és nem öblös mélyet adtak mint egy nevetséges 14 ezer forintos samsung vagy sony lejátszóba iriver még jobb volt,mindezek 20-50 hz-nél nyomják a basszust meg,ez a hülye sansa meg 150 felett nyom..ég és föld..
    na mind1.

    A hangja is amúgy mondom túl digitális,hagyjuk a mélyet nézzük a többit,közép és magas érezni hogy éles digitális a hangkép emelése,nem meleg lágy,amit szintén alátámasztottak külföldi fórumokban,más is észrevette!Túl tiszta,túl éles,túl jó,fűlbántó igy hivják.
    Úgyhogy most elis adtam a sansát tegnap havernak,én meg használom a régi samsungomat aminek telt öblös a mélye ugyanazzal a fejhallgatóval amit a sansához adtak.

    Ennyit erről.

Új hozzászólás Aktív témák