Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    A "melós" (irodai) telefonom egy 6+ és soha semmi gondom nem volt vele, teszi a dolgát, ha használva van rendesen, akkor kb 6-8 óra múlva már töltőre is tehetem, de amikor a kezembe veszem, én komolyan legszívesebben lehánynám ezt az elcseszett formát, egyszerűen ronda és kész. Nem is cserélek erre az S-re, csak, akkor, ha jelentősen változik a formavilág. A legszebb még mindig az 5-ös széria.

    A másik telefonom egy Note 5, amit pár hete (tengerentúlon vettem)cseréltem le, egy majd 1 évig használt note4 után.
    Nem edge, mert az 5.7-es kijelzőnél egyszerűen nem jött be ez a forma, pedig azt akartam. A note5 gyorsabb, mint a note 4 volt, viszont egyszerűen nevetséges, hogy ilyen hardver alatt néha akkora laggolások vannak, hogy "öröm" nézni. Mégis milyen hardver kell ahhoz, hogy simán fusson egy android rendszer egy prémium telefonon?

    Antutu 72 ezer körül mégis akadozik, hát semmilyen! Erre a legjobb példa, hogy nem olyan rég fogtam a kezembe egy Sony c5 ultra-t, (csak pár óra próbálás után írom ezt a véleményt), de azon olyan vajsimán és gyorsan futott az 5.0! nyalóka, hogy nem hittem el, ráadásul amekkora tepsi és a káva teljesen ki van húzva, még a note 5-nél is szebb a sony új telefonja (nekem), pedig ebben nem csúcs hardver van (antutu 46-47K, ami azért elég szép teljesítmény így is), csak épp a Sony oda tette magát és "csiszolt" alá külalakra is egy nagyon faxa rendszert. Kb, mint az iphone alatt lévő is.

    Nem tudom, hogy kamera milyen képeket lő és azt sem, hogy "bejáratás" után, hogy bírja az akku, mert ebben a note5 egyelőre verhetetlen, de ezt a sony-t muszáj volt baxtatni egyszerűen. QHD? Minek? Az FHD kijelzője, egyszerűen gyönyörű. Hangminőség (mármint mobil hangminőségről beszélünk, mert a hangminőség nálam teljesen mást jelent) terén a note4 (C), note5 verhetetlen. Az iphone sem rossz, de a samuk simán elverik a lágyabb és természetes hangzásukkal.

    [ Szerkesztve ]

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz janeszgol #706 üzenetére

    Na igen, így jobb! :)
    Leragadtak a samunál itt és valamiért még mindig megvannak róla győződve, hogy az milyen király, de én rögtön rádobtam a NOVA-t és az is laggol néha akkorákat, hogy csak nézek... :U

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz aprokaroka87 #710 üzenetére

    Engem nem nagyon érdekelt soha az antutu, nem azért vettem a telefonokat, mert erre "verném ki" :), de azért mindig lefuttattam minden készülékemnél. És antutu ide, vagy oda a note5-ben van az egyik legerősebb hardver manapság, mégsem ér ló...szt sem! Lásd az említett sony-t pl...

    "hámegeszireggelirevajsimaságbanasamumat" :DDD

    (#711) janeszgol

    Igen, aki ismer, azt tudja, hogy nem tartozom egyáltalán azok közé, akik a tulajdonában lévő hardvert bármilyen áron védik és fényezik, ha valami szar, az szar. Nem is "bírtak" a note4 topikban a majd egy év alatt :DDD, de engem sosem érdekelt.

    [ Szerkesztve ]

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz aprokaroka87 #714 üzenetére

    Igen, mert ott igenis foglalkoznak a rendszerrel és bár ott is előfordul néha egy-egy ""beakadás"", de össze sem lehet hasonlítani egy androidos samu rendszerrel. Viszont a samu note 5-öt kézben fogva az iphone 6+ egy óvódásoknak készült játéktelefon érzését kelti, annyira ronda és gagyinak tűnik mellette.

    ....de ez saját vélemény!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák