Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btz

    addikt

    válasz janos666 #31049 üzenetére

    Nekem univerzális repeater relayd módban van megoldva (nem wds) a hálózat, annyit vesz le a sebességből, amenyit a kapcsolódáshoz használ, de ez úgylátom, hogy dinamikusan változik. Mellette a wifire kapcsolódó stick is ugyan úgy n szabvány szerint 300mbps linksebességgel felcsatlakozik arra a routerre ami 270-250 mbps sebességgel felcsatlakozik a router 1.-re, adatforgalomkor a duplájával dolgozik mindig, ez igaz, de ez nem mindíg egyenlő a teljessávszél felével, tehát nincs előre lezárva 300mbpsből 150mbps, ha mondjuk nincs adatforgalom.
    Gyárival biztos van sok olyan amin nem megy a repeater mód, de CFW alatt a legtöbbel megoldható legalább egy repeater mód. (Nem a wdsről beszélek, hanem a repeater módról, amikor a 2. Router ügyfélként kapcsolódik az 1. Routerre, és az nem tudja hogy repeatelve van).
    Az erősebb AP-ra kapcsolódás dolgot én kliensoldali beállításokkal oldottam meg. Ha a jelszint X érték alá csökken, akkor automatikusan vált az erősebb APra, az állapotot X időnként scanneli. Egy házon belül nekem mindig reális időn bellül mindig arra az APra váltott, amelyikhez fizikálisan is közelebb vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    ⓑⓣⓩ

Új hozzászólás Aktív témák