Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz Rover623 #4 üzenetére

    ''hogy a vinyód írási sebessége 38MB/s., egy röhej...''

    Lehet, hogy szerinted az, de a szoftver ennyit mért. Szerintem egy SATA-s noti vinyótól nem rossz, az asztalimnak valahol 47MB/s-nál van a vége.

    Egyébként nagy valószínűséggel nem fogtad fel, ami írtam, ezért kifejtem csak neked részletesen: ha tényleg az lenne hogy cashe-ből (legyen az akár a RAM-ban, akár swap-ban) másolja a file-t a vincseszterre, akkor sem 7MB/s körüli eredmény jönne ki, hanem annál jóval gyorsabb, és lehet akár milyen szar a driver, oprendszer, azért az 5-ödére nem lassítja az átvitelt. Szóval a vörös ködöt talán másnál kell keresni.

    Visszatérve végre a problémára: kipróbáltam egy ismételt másolást a kártyára csak az intézővel, és az eredmény az lett, hogy az eddigi 170KB/s helyett kb. 1,3MB/s-os kártya írási sebesség jött ki, ami teljesen elfogadható ettől a kártyától. ÉS egyben azt is jelenti, hogy valóban a TotalCommander a bűnös. Őszintén szólva erre tippeltem utoljára.

    Rover: őszintén szólva nem tudom mi tett ilyenné. Bár közelről nem ismerlek, de ha jól emléxem nem mindig voltál ilyen, legalábbis itt nem...

    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák