Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz -secret- #156071 üzenetére

    Én is most várom a bojler szerelőt.

    Ki kellett vennem egy szabadnapot, mert amelyik egyáltalán kijön (mert a többi "ó, electroluxot nem javítunk", vagy "jahogy a mosdó felett van, akkor nem", stb.). az 9-17 között, egy órával előtte tud szólni.

    Hívtak is negyed kettőkor, hogy 2 óra múlva jön, de még sehol senki. Mindegy, csak megjöjjön.

    Kicsit nehezítve van a dolog, mert valami idióta, mikor beépítette, nem gondolt arra, hogy ezt azért karban is kellene tartani, de ha le is kell venni a bojlert, megnéztem a neten, üresen 22 kg (50 literes csak), tehát azért nem atomtudomány: [link]

    Pár éve volt szerelve, akkor minden további nélkül nekilátott, aki kijött és pikk-pakk kicserélte a fűtőszálat. Ő is leszedte a bojlert, letette a szekrény alsó részére, kifordította, majd megszerelte, amit meg kell.

    Azért az mindenképp vicces, hogy csomó szervízt felhívtam és szinte mindegyik munkakerülő stílusban nyilatkozott, nem tudom, mit kellene, talán az volna a legjobb nekik, ha én megcsinálnám, majd kifizetném nekik a munkadíjat is.

    Na, mindegy, várom a fejleményeket, mert melegvíz jó, ha van...

Új hozzászólás Aktív témák