Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nofi

    őstag

    válasz nord_ #144867 üzenetére

    Több Apple termékkel voltam így én is. iPadnek szintén nem láttam értelmét, mára pedig az iPhone után a második legtöbbet használt kütyümmé lépett elő. Air-el csábultam el, majd jött az Air 2 és jelenleg a 10,5-es Pro-ra fáj a fogam. Vacilláltam egy használt Macbookon, de ha munkaidőn kívül dolgozom valamit akkor fölösleges számomra a mobilitás. Így lényegében a notebook mint olyan kiesik, de a kb. hetente használt asztali gépemtől már nem válnék meg munka miatt - hacsak nem jön egy frissített Mac Mini :P
    AirPods-ról volt még elég negatív véleményem, egészen múlt hétig mikor elmentem futni eggyel. Nagyon igényes és legfőképpen kényelmes cucc + messze jobb az anyaghasználata, súlya mint ami a promovideokból átjött. Ha rendszeresen használnék fülhallgatót mozgáshoz tuti beszereznék egyet.

    Ami engem egyelőre nem győzött meg az a Watch és az Apple TV. Előbbit nem érzem még egy kész terméknek és bár van pár app amit szívesen használnék vele egyszerűen ezért a pár funkcióért nem vagyok hajlandó 2-3 évente ennyit áldozni. Apple TV jelenleg fölösleges mert egy szobában van a TV + gép, de jövőre érik egy NAS és akkor már dukálhat mellé, bár agyamat soha nem dobtam el tőle.

    Xbox GT: nozsolt

  • agabe

    addikt

    válasz nord_ #144867 üzenetére

    Ha vissza is olvassák változtatni már nem tudnak rajta mit gondoltak korábban.
    Nekünk is változik a véleményünk ahogy nofi is írja mert csak akkor tudjuk milyen valami ha kipróbáljuk és aztán kiderül róla nekünk bejön-e vagy sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák