Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lamiki

    senior tag

    válasz Stirlitz #1255 üzenetére

    Van, de minek kitisztítani, az szépen felissza, és el is párolog belőle jó része, mire kifolyna a nyomtatóból a hulladék tinta addigra 2x tönkre megy úgy is a mechanika.
    Amúgy szét kell bontani szinte az egész nyomtatót hozzá, szóval nem ajánlom, mert nem biztos, hogy össze is tudod rakni utána. Főleg a multifunkciósat macerás szétbontani, mert még a scanner is rá van építve, már a kezelőpanel lebontásával is megszenved, aki nem tudja hogy kell..

    Amit én láttam olyan 3. letiltás és nullázás után is fért volna bele még tinta, de ekkor már ki volt teste lelke a nyomtatónak, szétkopott a mechanikája, kínlódott a papírbehúzással is rendesen, szóval 3. alkalommal már nem sok értelme volt nullázni. Persze ez egy olyan nyomtató volt amit irodában használtak levelezésre, jó sokat nyomtattak vele, talán 6-7 évet bírt ki szegény C43-as.
    Pl megboldogult C62-esem, amikor meghalt, éppen akkor közeledett volna az első nullázásához, szétszedtem tanulmányozni, és annak a filcszerű anyagnak, ami felissza a tintát, nem volt még 1/3-a sem tintás, a többi része szinte újnak nézett ki, és mind ez 5-6 évi mérsékelt otthoni nyomtatás után.

    [ Szerkesztve ]

    Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

Új hozzászólás Aktív témák