Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    Off:

    Igazából nem tudom, hogy hol kérdezzem meg, ezért inkább ide írom, szóval valami nem stimmel itt.

    Először is egy sima win7 biztonsági mentést nem tudok megcsinálni, mert még a fele előtt kifagy, illetve az intéző összeomlik, emiatt aztán ki-be kapcs kell. SSD-ről menne sima HDD-re, több HDD-én is kipróbáltam és ez lett a vége. Aztán feldobtam a norton ghost-ot, ott is ez lett többször is a vége. Az eseménynapló szerint Az eszköz (device/ide/iastore0) a határidőn belül nem adott választ.

    Aztán az előbb a testvéremmel szerettem volna messenger alatt beszélni, hd-ben kamerával és először elment a hang végül, szaggatott lett a kép, majd az egérrel megfogtam az ablakot és ráncigáltam ide-oda, akkor is szaggatva tudtam tologatni közben az msn ablakot, de csak addig míg a kamerák mindkét részről mentek.

    Gondoltam talán a CPU fesz alacsony (4.4ghz>>1.220v), de stabil volt ezzel mindig, linx, ibt mind gond nélkül lefutott, tehát 1.230-ra felemeltem a jelenség ugyanaz volt. Szerintem ez nem lehetett gond, szóval most ez a két hiba miatt vakarom a fejem, hogy tudnám megoldani. :F

    Ha van ötlet, azt megköszönném.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák