Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Anubris #1193 üzenetére

    Én eléggé nyakatekert módon csináltam, mivel sniperkedős stílusban szinte mindenkit leszedtem és megtaláltam elég korán a tier csúcsán ülő mercenaryt, aki egy lovon üldögélt egy városban. Sokkal erősebb volt mint én, nem kis kergetőzés volt, de lenyomtam. Utána az az érdekes helyzet állt elő, hogy a mögötte lévő mercenaryk léptek előre egyet, ezért volt, hogy egy 49-es szintűt kellett levadásznom, legutóbb egy 48-as szintű volt a top1.
    Tegnap jutottam el odáig, hogy meglett a top2-es mercenary, aki történetesen a 44-es szintű Ashen Wake volt, aki a Hades Bowot hordozta, ami történetesen a játék egyik legjobb íja, persze én még nem tudom használni, mert közelében nem vagyok a 44-es szintnek.

    Egyébként igen, találkoztam már az arénában mercenaryval, és még a végére sem értem ott sem az összes tiernek, de valószínűbbnek tartom, hogy itt esik majd elém a "főnök" a kalandozásaim során vhol.
    Már nem tudom mennyi mercenaryt nyomtam le, elképesztően sokat és közülük szoktak nyomokat dobálni és úgy derül ki mindig egy másik személye, reménykedem hátha meglesz így hamarosan .

    Eszembe jutott a neve aki volt a top, Exekias the legend.

    A tegnapihoz meg még ráfűzve, revideálom a korábbi álláspontomat, a messenger boardon lévő küldetések a legjobb xp lelőhelyek, iszonyat gyorsan lehet velük felhúzni a karaktert, a küldetésekkel jóval lassabb.

    Fel kellett húznom a karakteremet, mert ki akarom próbálni a hunter, vagy Artemis settet, azt hiszem ez a neve és a Daughter of artemis küldetés végén kapom meg a legendás állatok lenyomása után, szóval ma sűrű anyázás várható, mert megcsinálom az összeset. :D

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák