Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GFerr56

    aktív tag

    válasz ScomComputer #13080 üzenetére

    Hay!

    Pár napig esélyem sincs a munka miatt küldeni (most is sz@pok...). Két változatom is van, az egyik saját (MSI x370 GPC): itt csak a RyzenMaster-t használom, beállítok egy profilt, feszt stb., alkalmazom, kiírja, hogy sikeres, majd (nem mindig rögtön működik, biztos háttér alkalmazások miatt) nyomok egy C-t (bal alsó sarok), nálam ezek után, ha nem extrém alulfeszt választottam, akkor szépen kapkodja vissza, és amit beállítottam, az lesz a max Vcore...bios-ban auto minden...persze az órajelet is magonként variálja. A balanced profilban a min. proc teljesítmény asszem 5% (addig úgyse veszi vissza). A másik variációt fiam alkalmazza, ezt már magyarázta, de annyira nem figyeltem ,mert C6H-ja van, meg ASUS AiSuite is alkalmazva van, nála HwInfo-val mérve min-láttam 0.3...valamennyi volt a minimum. Ezt részletesebben meg kellene kérdeznem tőle, nem élünk már közös fedél alatt. Nem tudom, neked egyáltalán milyen lapod van, mert ez utóbbi nyilván inkább ASUS-nál működik.

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

    .Minden eshetőségre gondoltam...hmmm, lehet, hogy én vagyok a gyilkos? - Frank Drebin...........és a farkam benne volt a Guinness Rekordok Könyvében....ki is tiltottak a könyvtárból....

Új hozzászólás Aktív témák