Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peter_23

    csendes tag

    válasz devil-k #5765 üzenetére

    Elolvastam a magyar nyelvű használati útmutatót és rákerestem a neten a 3d technológiára. A Samsung 6500-as csak Side-By Side horizontal, Side-By-Side Top-And Bottom, és 2d-3d konverziót tud. A 8000-es széria tudja a Frame-Pack módot is, amire gondolom te is utalhattál. Ez utóbbi nem tudja, mint már említettem. Árban a különbség több mint 2x-es. Így nekem -ha blue-ray lejátszót veszek is- akkor is csak az osztott beállításra van lehetőségem.

  • Norby007

    tag

    válasz devil-k #5765 üzenetére

    Megmondom miert irkalok a forumba. Ha esetleg elolvastad volna a korabbi hozzaszolasomat akkor lattad volna hogy leirtam milyen egyszeru ez a pc-tv 3d lejatszas es nem kell hozza semmifele draga 1.4-es hdmi kabel mivel nincs is olyan es erogep sem kell. Erre kaptam a valaszt hogy akkor nalam nem frame packed hd-ben megy a film. Szerintem meg igen de erre varnam, vartam volna a leirast hogy megis miert gondolom en rosszul es megsem ugy latom ahogy kene. En nagyon meg vagyok elegedve a 3d-s latvannyal ami szerintem tuti hogy full hd 3d de ha meg lehetne ennel is jobb akkor azt szivesen latnam. En erre varnek reakciot. Ezert is tettem be a kepmetszeteket a beallitasokrol. En nagyon szivesen latom a segitseget es nem falakat allitok. Nekem eddig is a pr-rol volt kezenfekvo a filmek lejatszasa es ugy tunik most is az lesz mert megtalaltam a modjat hogy hogy kell. De lehet hogy megsem tudom jol es amit nezek valoban nem a csucs, de nem tudom hogy azt honnan lehetne megtudni hogy az ugy nem jo? A tv-t mar akkor 3d-be allitja amikor a felbontasnal bellitom a 3d hd felbontast. Akkor hogyn lehetne ez nem full hd 3d? Erre van valasz? Erdekelne igen a velemenyetek hogy jol csinalom-e vagy sem, hiszen errol regelek itt mar a 10-ik hozzaszolas ota.

Új hozzászólás Aktív témák