Tesztmenedzser

Cég: Test Innovation Technology Zrt.

Feladatok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, magadra ismersz, és szívesen csatlakoznál hozzánk, szeretettel és kíváncsian várjuk szakmai önéletrajzod!

Amivel várunk Téged:
– Informatikai és gyakorlati képzések, személyre szabott tréningek
– Többféle karrierút
– Nyelvoktatás
– Hosszú távú munkalehetőség
– Egészségtudatos életmód támogatása a mindennapokban

Napi kihívások:
- Tesztelendő új funkciók, a release-enként elvégzendő regressziós tesztek terjedelmének, érintett rendszerek teszteseteinek egyeztetése
- Teszteléshez szükséges tesztadatok, valamint az ehhez szükséges erőforrások összegyűjtése
- Környezetek hibamentes rendelkezésre állásának ellenőrzése
- Tesztelési tervek elkészítése
- Tesztmenedzsment és ticketing rendszerek hibátlan működésének ellenőrzése
- Tesztelési folyamat és a szükséges adminisztráció koordinálása
- Üzemeltetői tesztek végrehajtásának biztosítása
- Üzleti és UAT tesztek megszervezése és koordinálása
- A tesztelés kiértékelésének megszervezése és lebonyolítása

Végzettség

Felsőfokú szakirányú végzettség

Kommunikációképes angol illetve német nyelvtudás előnyt jelent.

Kit keresünk

Fontos számunkra:
- kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
- strukturált gondolkodás, rendszerszemlélet
- precizitás
- hitelesség, következetesség

Munkakörnyezet

- Kiválóan megközelíthető iroda
- Barátságos, összetartó, dinamikus csapat
- Tudásmegosztó környezet

Szakmai tapasztalat

- Legalább 1 év tesztelésben és 2 év tesztmenedzserként szerzett tapasztalat
- Tesztelési, tesztautomatizálási és fejlesztési módszertanok ismerete
- Vállalati infrastrukturális ismeretek (tesztkörnyezetek)
- Alapvető folyamatrendszerek ismerete
- Ticketing és tesztmenedzsment eszközök ismerete

2016 óta foglalkozunk nagyvállalati informatikai fejlesztések támogatásával, tesztelésével és koordinációjával valamint vállalati szintű tesztelési módszertanok kialakításával és üzleti folyamatok automatizációjával. Egyrészt megvalósítjuk a vállalati szintű tesztelési metódusok kialakítását, a kollégák fejlesztését, másrészt segítjük a szükséges tesztelési eszközök kiválasztását és bevezetését. A növekvő piaci elvárások és trendek hatására az automatizálási tapasztalataink alapján éles rendszeri folyamat-automatizációs kompetenciát építettünk ki.

Egyéb juttatások

- versenyképes jövedelem
- dinamikus növekedési lehetőség

Bruttó fizetés

850000 - 1200000 Ft