Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabe8719

    senior tag

    válasz Glatius #15032 üzenetére

    Természetesen meg van bocsátva /?/, azt szerettem volna kifejezni, hogy egy techfórumon aki nem mérnök (értsd: átlagember), annál szerintem elnézhető ennyi fogalmi bibi, különösen hogy egyetlen lépésben megindokolható a fogalmazás módja. (Én sem várom el egy jogi fórumon, hogy ne írjon már senki olyat hogy 'gyilkosság', meg 'életfogytiglani börtön', esetleg 'feltételes szabadlábra helyezés', egyszerűen csak megértem amit mondanak, pedig ezek a fogalmak a köznyelven kívül sehol sem léteznek.) A szavakon való szigorú függés pedig inkább az én szakmám mint a tiéd, de nyilvánvalóan mindig kell lennie átfedésnek is, a világon semmi probléma sincsen ezzel.

    Egyébként lerántottam a reborn-t, majd felpakoltam a sima IA2-t, és minden üzemidős anomália teljesen megszűnt. Nyilván merül ha használom, de azért emberi léptékkel.

    Nem kérdeztem a letöltési számokról, nyilvánvalóan tisztában vagyok vele hogy már törölték volna a srácok a romot, ha mindenkinél gond lenne vele - a hardverproblémára pedig már reagáltam.
    Nyilvánvaló, hogy egyik júzer sem tévedhetetlen, ezért is írtam, hogy nincs kizárva hogy tévedtem. Ettől függetlenül nem hiányzik a reborn, kivéve az animációs pakkját, meg az ICS-es dolgokat sírom vissza nagyon, kár hogy nem tudom belerámolni a sima IA2-be.
    Aztán még előfordulhat, hogy ha tényleg nem létezik valami külön reco-s csomag az animációkhoz, akkor újra visszateszem a reborn-t, aztán lesz egy kis mókázás a kernelekkel..

    [ Szerkesztve ]

  • Baluman

    csendes tag

    válasz Glatius #15032 üzenetére

    A túlzott akumerülés nálam is előjött (ezt írtam pár nappal ezelőtt), a vicc az, hogy 1 hónapig tökéletesen ment, utána újratlepítettem (backup valamiért md5 missmatch, nem ellenőriztem mielőtt nekiláttam, ezért teljesen újraraktam), és csak azután jelentkezett. Készenléten (wifi, blutooth, gps, képernyő meg minden kikapcsolva) úgy merült, mint előtte wifi + gps navigon eegyszerre, még az alkalmazásokat is kilőttem amit csak lehetett.
    Pláne érdekes az után, hogy előtte meg alig fogyasztott és lazán bírta 2-3 napig úgyis, hogy azért többször is használtam a nap folyamán.

Új hozzászólás Aktív témák