Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz futo001 #31781 üzenetére

    Most mentettem ki SD-re, r11_hun, sehová nem rak vesszőt vagy ilyesmi, eddig nem is kutyul. SIM-en voltak a nevek.

    miketrail91: a kezdő okostelefon júzerek 80%-a átéli ezt a problémát, a 20%-a előbb olvas. Én is a többségbe tartoztam, igaz, nekem csak tízezer forint volt első hónapban a mobilnet... minél előbb köss egy olcsóbb mobilnetet! (nekem 100 mega van egy hónapra, beosztom szépen)

    [ Szerkesztve ]

  • syl5

    őstag

    válasz futo001 #31781 üzenetére

    "Tudok simről törölni.
    Simán átírom a sim számot."

    Örülj neki! Én 2.1-el egy fél éves sim kártyáról nem tudtam törölni számot, és nem is írta felül az a programnak csúfolt gyári névjegykezelő...
    A probléma tehát adott, nálam elő is fordul. Nem csak az a probléma, ami mindenkinél jelentkezik... Egyébként ilyen az informatika...két teljesen azonos állapotot nagyon nagyon nehéz, sokszor lehetetlen előidézni!
    Paul r11-es froyo-jának kontakt kezelője meg meg se jeleníti a sim számokat, exportálni se lehet sim-re....Vajon miért?

    (#31788) sto1911
    Onnantól kezdve, hogy a gyári 2.1 kontakt kezelője sem kezeli jól a Sim-emet, és az ott sd-re lementett névjegyek voltak szétgányolva a Blade kontakt kezelője véleményem szerint egy nagy kalap szar! Fentebb írtam nem csak az a probléma, ami mindenkinél jelentkezik, és user error meg egy full üres gyári rendszeren (mert azon is ugyanez volt) nem igazán fordulhat elő....

    Részemről vita lezárva! Legfeljebb ha legközelebb romot frissítek, akkor csinálok egy videót a 2.1 kontakt kezeléséről, és meglátjátok, ha már a leírt szónak nem hisztek...

    #31835) karofi
    A kérdésedre a választ megtalálod az 1. hozzászólásban!

    [ Szerkesztve ]

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Aktív témák