Hirdetés

Aktív témák

  • KIZS

    aktív tag

    Kezdem belakni a telefont és gondoltam összeírom nektek miket is használok, hátha valaki másnak is megtetszik valami:

    Ronam féle alpha4 lite van alapból a telcsin.

    Traffic Counter Extended

    Hívás, sms, adatforgalom számláló. Engem csak az adatforgalom érdekel, ezért külön tetszik, hogy a különböző forgalmat jelző ikonokat egyesével is ki lehet pakolni a képernyőre. Természetesen limit jelzés is van meg minden ami szokásos.

    RealCalc Scientific Calculator

    Okos számológép.

    Call Confirm

    Rém hasznos kis progi, mielőtt elindítaná a telefonhívást, rákérdez, hogy tényleg akarsz-e telefonálni. Tetszik, mert sokszor mellényomok a neveknek és nem azt tárcsázza akire gondoltam eredetileg.

    Exchange for Android

    Erre nem sok mindenkinek lesz szüksége. A céges Exchange szerverrel szinkronizál leveleket, kontaktokat, taskokat, stb.. Komplett exchange kliens levelezővel, calendar-ra, mindennel...

    Astrig Task/Todo List

    Ez is egy tennivaló lista, de független az Exchange-től. Olyanokat tervezek beleírni, hogy WC papír, borotva, sör, kenyér, tej. Ez nem tartozik a cégre :)

    DroidWall (Rodrigo ZR)

    Tűzfal progi. Minden kimenő forgalmat tiltok alapból és csak azoknak engedem meg a wifi/3G használatot amiknél tényleg indokolt. Így nem generálnak felesleges forgalmat a mindenféle idétlen reklámok.

    CPU tuner

    A processzor terheltségétől függően kapcsolgat a különféle energiagazdálkodási módok között. Nem tudom tényleg működik-e, de elvileg igen. Az akkumulátor takarékoskodási okokból van fent. Illetve, akkor is jó lesz, ha majd kijön egy overclock-olható kernel.

    Fancy Widget

    A szokásos óra kijelző, időjárás előrejelzéssel együtt.

    RockPlayer Universal

    Film lejátszó. A filmeket pedig a pocketdivx encoderrel konvertálom át. Gyors és jó. Ez pedig szépen és akadás mentesen lejátsza. Szoftveres gyorsítással működött nekem csak.

    Documents To Go 3.0

    Word, Excel file nézegető.

    Winamp

    Winamp

    LauncherPro

    LauncherPro. Tetszik, gyors, kényelmes. Meg is vettem, 600 forintot megért.

    Lookout Mobile Security

    Antivírus, malware, spyware kereső. Ezen kívül még backup (web-re), telefonkereső (GPS alapján, ha ellopják) meg ilyesmik.

    MarketEnabler

    Fizetős alkalmazásokat is elérek a marketben. De ezt még nem próbáltam, mert úgy látom csak 3G-vel működik, wifi-vel nem.

    Mini info

    Memória használatot, processzor terheltséget, akksi töltöttséget mutat.

    Barcode Scanner

    Barcode Scanner

    Alarm Clock Plus V2+

    Ébresztő óra, együtt működik a Fancy Widgettel (mármint az képes kijelezni a következő ébresztés időpontját).

    ASTRO File manager

    File manager

    apkInstaller

    SD kártyáról tud .apk fileokat feltelepíteni.

    Youlu Address Book

    Az eredeti névjegyzék és tárcsázó helyett használom.

    Blade Wifi fix

    Blade Wifi fix

    VM Heap Tool

    VM Heap Tool, nálam 38MB

    GMail

    Ez meg azért van fent, mert nem tudom leszedni, állandóan visszamászik :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák