Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz Integra #3672 üzenetére

    Vagy legalább hátsókerékhajtás. Mert azt a mostani helyzet is jól mutatja, hogy kigyorsításon az öreg BMW igencsak lealázza az összes fwd csodát, aminek elkönnyül az eleje, aztán csak pörög az elsőkerék a levegőben.
    Viszont ahogy így a levegőben lóg az egész, nincs semmi konkrétum, az eléggé gáz. Az F1-ben már évek óta tudja mindenki, hogy 1.6T motorok lesznek, de még ott is megy a fanyalgás.
    Aztán nehogy úgy járjon a sorozat, mint a DTM 1995 után.

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz Integra #3672 üzenetére

    Mint írtam én sem látom értelmét az fwdnek( 400 le) , ebben egyetértünk.(Remélem)

    Vezettem - ha nem is 400le-s - awd-s autót a6 3.0 tdi ,de nem érzem lényegnek/kitételnek ezt.De nem gondolom ,hogy hasonlítana egy lekönnyített pályára felkészített awd-s csodához.

    "így, dobálózva a szabályokkal igen, valóban, rövid távon mindenképpen. ugyanakkor minden márkának van awd-je. ladát leszámítva talán. és ez behúzhatna más márkákat is. de esély sincsen rá sajnos."

    Pontosan melyik márkára gondolsz ,amelyik kapna az awd-s dolgon Audi,Merci,valamelyik francia,Volvo?

    Vonjunk párhuzamot az F1 és a WTCC között?Mi lett a legtöbb gyári csapattál?Majdnem mindegyik húzta a csíkot mert nem jött az eredmények(Toyota ~400 milliós (Nem forint) költségvetéssel semmit sem ért el). Miért lenne jó ha hirtelen megjelenne még 3-4-5 márka de abból mondjuk a fele 2-3 év után dobbant(Kékek , Seat Volvo....így is megvan)?Szerintem semmi.Jelenleg nem szabad túl költséges fejlesztéseket elvárni , és szerintem abban is egyetértünk ,hogy az awd bevezetése költséges lenne.

    Rwd is halott mert az utcákon már alig van jelen tisztán rwd hajtásos autó ,legtöbb fwd vagy awd így nem tudnak a csapatok profitálni belőle.Így ennek függvényében inkább maradjon a mostani motor a mostani teljesítménnyel és legyen súlycsökkentés azzal is sokat lehetne nyerni, de nálam sokkal okosabbak vannak itt is ott is biztos lenne valami tuti ötlet.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Új hozzászólás Aktív témák