Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz BaLee #39754 üzenetére

    Egyetértek, T6-os arty-szint felett nem szabadna kettőnél többet engedni a csatákba, mert megölik a csatát, mindenki csak kempel. Ez alatti szintnél fokozatosan lehetne emelni a számot mondjuk 3-ig. :)

    Mondhatjátok, hogy balfasz vagyok, de nem bírok elbújni előlük, az esetek zömében arty lő ki vagy lő nyomorékká, ami után kb. semmit nem érek már a csatában.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz BaLee #39754 üzenetére

    Kijavítalak. A mostani 7-8 (nem tudom potnosan) megy fel T10-be. Szal a mostani 8asok 10esek lesznek. Hogy ez mennyiben változtatja meg a csatákat, nem tudom. Nem sokban, gondolom.

    Viszont egyet kell értsek veled. Az utóbbi időben megszaporodtak S-51el is a teljesen beszűkült célkörrel is a mellé lövések. Ezeknek a felét én okozom, mert tudatosan feszegetem a lehetőségeit a gépnek, de a másik fele viszont biztos nem tőlem származik.

    És én arty szemszögből korlátoznám a létszámot. egymás elől szedik ki a tankokat, mert sokan nem veszik figyelembe, hogy valaki már targetolt rá, és már szűkül, hogy kiszedje, hanem szó nélkül kiszedik előlem, pont az utolsó pillanatban, amikor épp ellőttem magam. Nekem ez felháborító, hogy nem kommunikálnak, és leszarják azt, amit a másik jelez. És ezért sokszor megfontolom, mikor 3 nál több arty van egy csatában, hogy nem vagyok hajlandó lőni, az első, második ilyen után. Nem akarok minuszolni egyfolytában, annyira nem olcsó a lőszer, és a fenntartása az S-51nek.

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

  • Zeratul

    addikt

    válasz BaLee #39754 üzenetére

    Az ágyú pontossága változott, a test és ágyú mozgatásakor jobban szétugrik a célkör mint előtte. A patch előtt is előfordult olyan hogy minden lövés mellé ment.

Aktív témák