Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz nyunyu #32470 üzenetére

    nekem van mle 48-am, hát szenvedés. néha lehet jó kört menni vele, de többségében elég szar. nehéz lesz vele a foch-hoz az xp-t megszerezni....

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • Atlantis

    veterán

    válasz nyunyu #32470 üzenetére

    Még csak pár csatát mentem a 48-assal, de messze jobb, mint a 46-os. Valamivel vastagabb az eleje, lényegesen kisebbek a kupolák rajta, ha mozgatod az elejét, igen nehéz becélozni őket. Sajnos a gun depression rosszabb, de összességében eddig jobban kedvelem, mint a 46-ost. Nekem egyáltalán nem ment el a kedvem a francia TD-ktől, mozgékonyak, jó átütéssel és DPM-mel, ezek számomra fontosak. Ami valóban hátrány és erről már írtál is, hogy lassan céloz, jobban előre kell gondolkodni velük, ha mozgó célpontot akarsz lőni.

    Inkább az amerikai TD-k bosszantanak, a T30-cal még mindig nem vagyok kibékülve, nagyon nem tetszik ez a "papír-test-kemény fej kombináció", valamint a lomhasága és újratöltési ideje. Hiába a nagy alpha, ha 17s, míg újratölt. Ellenfélként a Foch-tól jobban tartok, mint a T30-tól, szemből a Foch igen trükkös tud lenni (tudom, lúzer vagyok, ezt múltkor megkaptam egy "tanult" fórumtárstól :) ).

    JagTiger-rel egészen megbarátkoztam így a vége felé, amolyan németesen könnyen gyújtható, de más bajom nincs vele. Remek ágyúja van, lassan meglesz a JagdPzE100, de igen kicsi esélye van hogy azt meg is vegyem, pedig ellenfélként utálom.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz nyunyu #32470 üzenetére

    Teljesen egyet tudok az írásoddal érteni . Anno ARL V39 szenvedtem el magam ,de ott nálam befejeződött a francia TD ág. Egyedüli TD az S35CA volt ami nagyon bejött , talán jobban mint a SU85. Nálam TD-k terén az orosz első vonal jön be eddig .Az OB268 iszonyat jó td pontos ágyú és üt is rendesen .Az amcsi oldalon még csak a T28-T25/2-nél tartok de az annyira nem jön be.Igaz a T28 elég pattogós ,de közel sem üt akkorát mint anno az ISU és még tetü lassú is.

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Aktív témák