Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • vbbb

    őstag

    válasz Fel #2997 üzenetére

    Megvan rá az új 'gyorsabb' motor...majd gurigázok vele párat és évezni fogom a csúcssebességet...amúgy egy Tigris II-t meg egy IS3at szedegettem szét darabokra AT-25 legjobb ágyújával...ők pattogtak rendesen, én is amíg nem váltottam HE-re. :D
    A végére 80hp-val gyilkoltam le egy Hummelt mert a mi Grillünk meg az ISU-152-őnk akik maradtak bújócskát játszottak vele...de nyertünk. :)

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz Fel #2997 üzenetére

    Nem tudom mihez képest túl jó az E-75, van elég gyengesége amit ki lehet használni és akár egy tier VIII tank is könnyen a roncstelepre küldheti ha az E-75 player nincs tisztában a környezetével. M103 szerintem pariban van vele, ST-I talán, még nem igazán futottam vele össze, IS-8 meg egy dagi medium tank, E-50-nel kell összehasonlítani.
    A leglogikusabb nerf az lett volna, ha elveszik a 490et sebző ágyút és kap egy szuper 10.5cm ágyút 390 sebzéssel (legtöbb HP/armor - legkisebb alpha), valami ilyet.
    Ezzel egyrészt nerfelték volna az alpha sebzést, másrészt elérték volna, hogy gyakrabban kelljen beállnia a tűzvonalba a tanknak, illetve harmadrészt kapott volna egy normális sniper fegyvert amire amúgy szüksége lenne a gyenge LFP miatt illetve amiatt mert a 12.8cm ágyú nem a legkifinomultabb cucc ami valaha ebben a játékban megfordult.

    Win-win nemde? Kár, hogy őket ez nem érdekli

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Aktív témák