Hirdetés

Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz vbbb #45926 üzenetére

    Ehhez képest első meccsem vele, alap toronnyal, 7-9-es tierekkel, úgy emlékszem vagy meglett a Steel wall vagy épp egy lövés hiányzott hozzá. A lövegpajzs már az alap tornyon is erős. Úgy álltam (vasutas pályán fent a síneknél), hogy csak a tornyom teteje és a löveg látszott ki, majd lövés után vissza. Nem a legjobb helyen jöttem ki, velem szembe Ferdi vagy JT88, Löwe, AMX50-100 vagy -120 vagy Lorraine és még pár tank volt, de engem is meglepett, hogy mennyit pattogtak a tornyomról. Feltételezem azt gondolták, hogy már a fejlesztett tornyom van, és próbálták a kupolát lőni, de olyan távolról és szögből a lövések inkább a lövegpajzsra mentek.

    Nekem jobban tetszik már, mint a T29 -- annyira, hogy bár szombat reggel új, 75%-os legénységgel vettem, vasárnap estére már az első skill állt 7x%-on. Bár azonos motor és fordulékonyság, de mégis valahogy mozgékonyabb, jobban gyorsul, gyorsabban indul meg forgásnál is. Jóval kisebb is. A fejlesztett torony nagyon erős; s vele már az ágyú is elég gyorsan tölt. A pen a 8-as heavyk között a leggyengébb, de szerintem az a 198 is elég, ha gyenge pontokat lősz -- ha nem, akkor a francia 232-es penje sem mindig elég. Bár lehetne cserébe egy kicsit pontosabb az az ágyú.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Aktív témák