Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Flayer #27731 üzenetére

    Az M6 penje 160 és a sebzése 240, nyilván gyorsabban tölt, de az alacsony pen miatt mondjuk egy is3 vagy tiger2 eléggé megoldhatatlan feladat neki előröl, pláne ha még be is forgatják.

    Egyáltalán milyen nerf? Még mindenki csak találgat, de kétlem hogy a penje az M6 szint alá menne, úgyhogy megint nem értem a sírást.

    Azt értem, hogy van egy mostani állapot, amikor kisebb tier tankokat egy lövéssel ki lehet szedni egy fürge, egészen jól pattintó páncélzat mellett, a tornya is kiválóan pattint. Többször csak lesek tier8 TD-vel, ha nagy távolságból lövök és kicsit lecsúszik, akkor nagyon gyakran pattint, a tornya főleg. Nagyobb tier tankot meg oldalról, hátulról lehet terrorizálni, mert a 390-es átlagsebzés az elég durva, azt senki nem köszöni meg.

    Mielőtt tovább sírnál a nerf miatt, gondolj arra, hogy a hetes TD-ken, Su152, Su12244 ugyanígy 175 pen és 390 átlagsebzésű ágyú van, gyorsabb töltéssel. Azok kilencesek ellen mennek, mondjuk E75 vagy a töltőtáras szutykok, amik 7-8 másodperc alatt kivégzik őket, ugyanezzel a pennel és érdekes, hogy mégsem sírnak, hanem megoldják. A KV1s egy szinttel kisebb ellenfeleket kap, ráadásul forog a tornya, jobban lehet vele taktikázni és könnyebb az oldalba támadás.

    Szerintem a T150 szintjére nyugodtan vissza lehetne venni az ágyúját és még akkor is egy komoly, erős tanknak számítana a tierjében.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák