Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szbalogh

    őstag

    válasz zsolthee #26975 üzenetére

    Vertikális stabilizátor, töltésgyorsító, periszkóp. A legénységem 4. skillt járja de pár napja átkerültek az obj 140-be. Én az IS-3-ból tettem bele újat. Amúgy a T-34-el mentem 700 csatát, itt edződtek a 3. skillig :) Ez a statomnak is jót tett +3% win.
    Pályától függ, ha dimbesdombos, akkor előreszaladok azon az oldalon amerre több nehéz tank is megy. Apró mélyedésekben jól lehet vele lavírozni és felderíteni a nagyoknak. Vagy ki kell várni hol alakul ki ütközet, na ott kell keresni magányos tankokat. A nehezek mellé oda lehet állni és nem tudják az alsó rész lőni, a toronyról meg pattan minden. Figyelem, hogy kik lőtték el magukat, ha csak nehezek vannak egy kupacban akkor akár 2 lövést is el tudok engedni amíg újratöltenek. Vagy ha kis domb van köztünk, akkor kidugdosom a tornyot vagy a frontlemezt amiről pattannak és utána kimegyek lövök 1-2-t aztán újra vissza a sajátjaim fedezetébe. Próbálok mindig 1 utcával vagy 1-200 méterrel arrébb lyukat találni a vonalukon, hogy oldalról tudjam lőni a nagyokat. Nem zoomolok, sokszor autoaimet használok közelharcban. Az elsődleges szempont, hogy akkor megyek ki fedezékből ha nem tudnak lőni. Hiszen az el nem engedett lövés biztos nem sebez. Kikukkantok, lövés, vissza. Vagy patthelyzetben az is nagy segítség a többieknek ha csak odaszaladok közéjük, hogy beforgassák a tornyukat. Ilyenkor ha ki is lőnek de ha értelmes a csapat ki tudják használni és mi többet sebzünk. Szpotolni is nagyon jól használható, nagyon jó alapálcája van.

    Nick: HE_Storm

  • iwu

    addikt

    válasz zsolthee #26975 üzenetére

    dettó így voltam, és amíg nincs meg rá a top ágyú, addig ultragáz, szinte semmit nem lő át, és sehová nem ér óda.
    Mióta megvan a top ágyú, azóta vicces, szeretem:) A 3 legtöbb xp-m ezzel a tankkal van, bár a héten nem ment vele:P
    Meglett a top motor is tegnap.
    Két meccsen is összeálltam egy kv-5-tel, és jól áttoltuk azt az oldalt:D

    [ Szerkesztve ]

    ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

Új hozzászólás Aktív témák