Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolthee

    senior tag

    válasz dorka16 #26769 üzenetére

    "Ha ők megtehetik akkor én miért nem?? "

    Éppen ezért vagy Te is az Ő szintjükön. Különbnek érzed magad náluk?
    Akkor tessék úgy is viselkedni. Ha nem tudsz, akkor meg ne csodálkozz, hogy Te is kapod az oltást.
    Ha az út szélén kolbászoló kerékpáros miatt nem tudsz előzni akkor csak azért nem ütheted el mert gátol a haladásban!
    Annak is van haszna, ha nem csinál semmit az illető: a közelébe érő ellenséget felspotolja és neked addig van időd meglepni őt! Játssz okosan! Biztosan ügyes tankos vagy!
    Anno amikor elsőnek ültem le a szomszéd gépe elé tankozni, full béna voltam. Ráadásul egy Matildával kezdtem. Biztosan szidták Őt is akkor, de hát más ezében volt a "kormány". Mondtam is: ilyen szar játékot, egyből kiszednek az elején.
    Szóval ezért nem ilyen egyszerű, hogy "ha valaki tönkreteszi a játékomat akkor én is az övét."
    Azóta messze jobb a statisztikám mint az övé és tavaly december óta csak WOT-tal játszok ha játszok. :DDD

    (#26778) Angel1981
    Az előbb említett szomszéddal egy időben sokat csatáztunk szakaszban. Ahogy egyre tapasztaltabb voltam Ő egyre kevesebbszer akart játszani: Nem értettem, hogy miért? Állítólag én túl komolyan veszem. :Y
    Legutóbb mentünk tier7-ben, szakaszban. A 30 mp alatt vázolom neki a pályát, hogy honnan várható az ellenség és hogy heavy-vel hova álljon be, merre menjen. Én JPantherrel balról majd fedezem. Erre Ő elindul felém, majd félúton megfordul. Persze az elleneség akkor már átbújt a dombon és osztották őt. Állt fedezék nélkül és pikk-pakk meghalt. Mondom: Tibikém, ez mi volt? Azt mondja: Leláncoltak és nem tudtam mit tenni.Szóval ennyit erről is.
    Nagyon jó fej és intelligens "srác" (50 éves) de ezt valahogy nem érzi szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák