Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    válasz sith7 #246027 üzenetére

    A 600 alfás 14cm-essel. Sajnos csak azután lett meg a tank miután nerfelték, így a repeszes ágyút nem tudtam kipróbálni. A 15cm-es szerintem jelenleg nem túl életképes, sok a tornyozós tank plusz a repesz nerf kinyírta.

    Azt azért hozzá kell tennem hogy nem minden kör ilyen, de nem szoktam sereghajtó lenni. Ezen a szinten még olyanok a játékosok mint én, nem túl erősek és lehet bohóckodni a Type 5-tel is. Magasabb szinten már nem használható szerintem és verbálisan megerőszakolnának a csapatársak, sőt már itt bronzba is sokan meggyilkolnák a családomat, és sűrűn kellene onkológushoz járnom. :(

    A múltkor olvastam hogy majd újrabalanszolják a tankokat többek között a Type 5-öt is. Nagyon kíváncsi vagyok hogy mit változtatnak rajta. Ha engem kérdeznének akkor azt mondanám hogy a toronyfrontot egy picit erősíteni (így is maradna rajta gyenge pont bőven), plusz a prémlőszer átütését 290-ről 310-re megemelni.
    Esetleg a mobilitáson javítani, de mivel szupernehéz így érthető ha lomha.

    tween: Ritkán költök belőle, ezeket a kötvényes bohóc eventeket meg mindig csinálom. :D

    [ Szerkesztve ]

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák