Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • popey37

    addikt

    válasz jano_77 #242526 üzenetére

    mint a másik, csak van rajta egy 3D skin. ugyanaz mint a proginál. szerintem.

    Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz jano_77 #242526 üzenetére

    A k91-2 az a k91 szerű medium tank, de előre hozták a tornyot. Kicsit furcsán néz ki, de nem csúnya tank, fürge is viszonylag, az ágyúja is jónak mondható, átütés 248, gyors lövedék, pontos, de csak 6 fok ágyúsüllyedés. 2,6k alap dpm, az szerintem feltolható 3k-ra, ami azért lenne csak furcsa, mert a wg nagyon nem szeret korrekt dpm-el kiadni tier9 prém tankot. Jó célzás idő, alap 0,34-es szórás, legénységgel felszereléssel, 0.31-32. Elég jó kis ágyú ez, amibe bele lehet kötni, hogy csak 300 alfa sebzés. Páncélja nincs, a torony kemény, de 6 fok süllyedés mellett nagyon jó pályaismeret kell hozzá, szóval a profik kezében dalolni fog áriázni, nálam maximum valami egyszerű dalt tud játszani, ha ez lesz nyersanyagért és ha meg tudom szerezni.

    A t54 heavy az egy amcsi prémium tank, de nem táras. Ami szemet ütött nekem 2,68 sec célzás idő. Esélyes, hogy még egy wz114 szerű tank lesz, annál talán valamivel kezesebb ágyúval és dpm-el, de sokkal kevesebb hp-val a tankon és 0.4-es pontatlansággal pontossággal. A wz114 sokáig céloz, de legalább utána pontos, ez meg nem vagy legalábbis a leírt adatok alapján nem lesz az. Az a 0.4 azért elég csúnya érték, bár a bz176 még rosszabb és lézer ágyúja van :) Ez a 154 heavy nem kéne annyira nekem, remélem ez lesz aranyért, mert akkor kihagyom simán.

    vannak már róla elemzések, tanks.gg-ben is bent van mindegyik, azt látod nem tudom, hogy magyarul is tesztelte-e valaki, majd most fogja akkor, ha a szivárogtatás pontos volt, de eddig tűpontos

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák