Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xAttilax

    őstag

    válasz Gyuri27 #237368 üzenetére

    Akkor sajnos itt is érvényesül az elmélet.
    Arty full kuka. Szerintem ritkább az arty unikum player minta fehér holló, szóval ott kb tényleg szerencse. Light meg mint tudjuk nehezen játszható osztály, nagy pályaismeretet és tapasztalatot kíván az eredményes játékhoz.
    A küldetések meg kb a legrosszabb hatással vannak a statokra. Mikor az eraly-t csináltam és chimeránál egyet kellett javítanom kb minden zuhant.
    De tökéletesen leszartam mert nem az volt a cél, hanem hogy a küldik legyenek meg.
    Szóval ha elfogadsz egy tanácsot, akkor külön kezeled.
    - Küldik: szarni mindenre, hisz küldiket csinálsz a stílusodtól függetlenül kell játszanod.
    - Játszol és jól érzed magad: akkor nagyjából hozza a tudásod szerinti WR-t. [1000-1100] -nál 48-49% WR. de én azt vettem észre, hogy ez manapság inkább -1%, szóval inkább 46-47%.
    (Persze ha elkezdsz fejlődni, nézel pozikat, olyan tankokkal játszol ami kézre esik...stb akkor ez nő a teljesítményed arányával)
    - Statolsz: csak olyannal mi meta és jól megy, persze full felszerelve premium lőszer, betanulod a mapokat, az utolsó dombig...stb akkor nyilván nőni fog majd minden (de milyen áron?)

    "sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

  • xAttilax

    őstag

    válasz Gyuri27 #237368 üzenetére

    Megnéztem a statod és teljesen rendben van. (ha te vagy még mindig xsmokex)

    Ez 60 napos játszott tankjaid 25 csata felett. Ennyi csataszám kell, hogy értékelhető konklúziót vonjuk le.

    Strv 103B: Nagyon nehéz vele aktív játékot csinálni a mechanizmusa miatt (nem minősíteni akarlak, mert nekem sem menne), így amit beszéltünk a red line TD.kről itt teljesen helyt áll. A sebzésed nem arányos a WR-el de esélyes, hogy már akkor osztod ki amikor már mind1. De az owerall WR-d vele 50 % 1700 átlagra szóval elég kegyes veled a játék ezzel a tankkal....

    Obj. 268/4: 52% 1500 sebzésre. Pozitív szerencse, a sebzés sokkal kisebb WR-t indokolna..
    54.55% owerall 1600-as átlagra. Téged tényleg kedvel a játék ezzel a tankkal is.

    light-ok olyanom amilyen, az egyik jobb másik rosszabb de itt sincs nagy csalás.

    E 75 TS: 1000 átlaggal és 0.89-es spotra (nem szaladsz a heavy dühöngöbe) sajnos itt tényleg másokra vagy bízva mert ez egy 5-6-os heavy átlag. De az overall itt is 50.88%...

    nem mennék tovább de igazából ez igaz a többire is. Ha nem tudsz sebezni akkor másokra vagy utalva azokban a csatákban is amiben lehetne befolyásod.
    Nem akarok semminemű konzekvenciát levonni, mert mondtad, hogy küldiket csinálsz de az tökéletesen megállapítható, hogy nem kirívóan negatív ez a WR ezekhez a tankokhoz és sebzésekhez.

    Remélem nem probléma, hogy beraktam a 60 napos statod, de így egyszerűbben végére lehet járni a rejtélyes dolgoknak

    "sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

Új hozzászólás Aktív témák