Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xAttilax

    őstag

    válasz Gyuri27 #237368 üzenetére

    Megnéztem a statod és teljesen rendben van. (ha te vagy még mindig xsmokex)

    Ez 60 napos játszott tankjaid 25 csata felett. Ennyi csataszám kell, hogy értékelhető konklúziót vonjuk le.

    Strv 103B: Nagyon nehéz vele aktív játékot csinálni a mechanizmusa miatt (nem minősíteni akarlak, mert nekem sem menne), így amit beszéltünk a red line TD.kről itt teljesen helyt áll. A sebzésed nem arányos a WR-el de esélyes, hogy már akkor osztod ki amikor már mind1. De az owerall WR-d vele 50 % 1700 átlagra szóval elég kegyes veled a játék ezzel a tankkal....

    Obj. 268/4: 52% 1500 sebzésre. Pozitív szerencse, a sebzés sokkal kisebb WR-t indokolna..
    54.55% owerall 1600-as átlagra. Téged tényleg kedvel a játék ezzel a tankkal is.

    light-ok olyanom amilyen, az egyik jobb másik rosszabb de itt sincs nagy csalás.

    E 75 TS: 1000 átlaggal és 0.89-es spotra (nem szaladsz a heavy dühöngöbe) sajnos itt tényleg másokra vagy bízva mert ez egy 5-6-os heavy átlag. De az overall itt is 50.88%...

    nem mennék tovább de igazából ez igaz a többire is. Ha nem tudsz sebezni akkor másokra vagy utalva azokban a csatákban is amiben lehetne befolyásod.
    Nem akarok semminemű konzekvenciát levonni, mert mondtad, hogy küldiket csinálsz de az tökéletesen megállapítható, hogy nem kirívóan negatív ez a WR ezekhez a tankokhoz és sebzésekhez.

    Remélem nem probléma, hogy beraktam a 60 napos statod, de így egyszerűbben végére lehet járni a rejtélyes dolgoknak

    "sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

Új hozzászólás Aktív témák