Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz Viktoár #219722 üzenetére

    Iyouxin-nak és kajzoo-nak kifejezetten tetszik a repesz nerf és örülnek neki. Kajzoo-tól még olyanra is emlékszem hogy amikor megnézte és kommentálta SirFoch wot abbahagyós videóját amiben volt egy rész ahol a prém lőszer miatt sírt ott kajzoo megjegyezte hogy "ugyanmár prém lőszer, a repesz sokkal rosszabb azt kéne nerfelni." Valahova le is mentettem azt a reakció videót, de most nem túrom elő.
    Dakit nem csíptem még el amikor erről beszélt volna így az ő véleményét nem tudom csak sejtem.

    #219723 hulp01
    e-newsee tökéletesen megfogalmazta miért nem reprezentatív.

    skill4ltu nem fog tesztelés témában videót csinálni. Már többször kijelentette hogy nincs se ideje se kedve teszt szerveren játszani. Nem akarja elvégezni a wg helyett a munkát ráadásul ingyen. Majd akkor alkot véleményt ha már éles szerveren jön valami, azokról szokott is videót csinálni.

    Egyébként iyouxin vagy kajzoo sem lett volna reprezentatív, mert ők meg a másik irányba elfogultak, minden szentnek a maga felé hajlik a keze.
    Ha már választanom kéne hogy ki lenne a legelfogulatlanabb akkor azt mondanám hogy Dez vagy RagintRaptor. Ők tapasztalt jó játékosok, de nem unikumok és objektíven szokták körbejárni a témát.
    RagingRaptor videóját a repesz témában már linkelte 3-as fórumtárs, az például nagyon tetszett. Elmondta benne a jó és a rossz dolgokat is.

Új hozzászólás Aktív témák