Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Black_Sheep

    tag

    válasz hulp01 #219207 üzenetére

    Tizedmásodpercekben mérhető így a különbség, de a kolléga azt írta, hogy felszerelést sem használ a tankjain, ezért hasonlítottam össze az alapot a fejlesztettel.
    Nem fogok senkit sem győzködni, értem, és elfogadom a véleményeteket, ha nem akartok csak erre 3 millát költeni. Aki kompetitíven szeretné tolni, az rákölti, aki csak kigurul a garázsból lövöldözni f2p játékosként, az nem.
    A pótkaja érdekes kérdés. Ha fel tudsz tankolni akciós áron, akkor csak 10k darabja, jó átlagsebzéssel, kevés prémlőszerrel és magas túlélési aránnyal, magas győzelmi rátával nullszaldón lehet tartani magas tierben is a gépparkot.

    Viszont T8-as prémtankban megéri használni. Alapvetően a kreditfarm miatt érdemes a lehető legjobban felszerelt géppel csatába menni, mert ezzel tolja a legtöbb csatát az átlag.
    Ha a prémkaja miatt +1000 spotod lesz, és tudsz még 2 extra sebző lövést is bevinni, már bőven meg is kerested az árát. Továbbá a több spot és sebzés növeli a győzelmi esélyeket, ami szintén jó hatással van a bevételre.

    Alap fiókkal csak a csillagrombolóval és a 13-57-tel tudtam -60k környékére érni.

Új hozzászólás Aktív témák