Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolthee

    senior tag

    válasz Swinegod #216446 üzenetére

    Sehogy. Lépj tovább, ne gőzölj be ilyenen.
    Plusz sose számíts arra, hogy segítenek a csapatból. Ha mégis, akkor legfeljebb pozitívan csalódsz. Ohh, hányszor volt olyan, hogy ott állnak mögöttem a "csapattársak" és azt várják, hogy induljak meg heavy-vel az előttem lévő ellenségre. Egyedül nincs esélyem, de ha mindenki jön, akkor tutira lenyomjuk őket. De nincs rá garancia, hogy meg is indulnak veled együtt, pedig az lenne a logikus. Végignézik olykor, hogy lemorzsolnak.
    Szóval vagy ignorálod a "noob" és hasonló jelzőket a chat-en és teszel legjobb belátásod szerint, vagy nyomulsz és akkor vagy kapsz segítséget vagy sem.
    Amit megtanultam az évek alatt, hogy mindig úgy kalkulálok necces szituációkban, hogy magam vagyok, ennek alapján hozok döntést. Igen, lehet mondani, hogy akkor meg nem a csapatért játszok?? De, csak azzal, hogy nem lövetem ki magam, nagyobb esélyt adok a csapatnak a győzelemre.
    Tipikusan ez a helyzet akkor is amikor EBR-rel vagyok. MIndenki azt várja, hogy 2-3 light és pár arty ellen az első percekben a frontvonalban legyél folyamatosan. Hiába vagy gyors, kapod a sok repeszt aztán csak az látod, hogy a garázsban vagy. Persze, ez pálya és szituáció függő, de mivel mindenki aki nem az EBR-ben ül utálja azt, szeretné rögtön kinyírni. Szóval a "Ferrari"-val meg pláne be kell nyelni a beszólásokat és elfogadni, hogy olykor vissza kell vonulni, meg kell húznod magad egy picit és újragondolni merre menj, nem csak száguldozni.
    Ezt az EBR-s példát azért hoztam, mert ha megfontoltan és ésszel játszol vele, akkor biztosan kapod a savat a többi "okostól".
    Én mindig úgy játszok, hogy a döntés az enyém, mert ha hibázok, akkor tudom mit rontottam el. ;)

  • peterson79

    őstag

    válasz Swinegod #216446 üzenetére

    Lehet, hogy éppen szólt az asszony, hogy elfolyt a magzatvíz vagy csak szimplán rájött a hasmars. Aszonta, hogy fuckit és rádnyomta a tárat...kitudja?

Új hozzászólás Aktív témák