Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz kchryss #199480 üzenetére

    Szép iromány, de ezt már megszokhattuk Tőled! Köszönjük ismét! :R :C
    Ezzel a mondatoddal vitatkoznék csak egy picit:
    "Ráadásul több mint 10 éves már a játék, természetes, hogy ha valaki most kezdi annak biztosítani kell a lehetőséget a felzárkózásra, nem érezheti azt hogy évekkel le van maradva.'"
    Miért is ne érezhetné?!? Hiszen le vannak maradva, pontosan 10 vagy X évvel, mert csak most kezdte el! Igenis érezze, hogy Ő még csak most szállt be és az, aki meg már 10 éve tolja, igenis élvezzen már annyi előnyt legalább az új - felhígult "Z" generációval szemben - hogy Neki igen van már Y darab 10-es tankja több skilles legénységgel! :K Én nem értem, hogy miért kell ennyire kedvezni a láthatóan és érezhetően gyenge - és akkor ezzel talán nem bántok meg senkit, pedig sokkal erősebb kifejezést szándékoztam első körben leírni - új játékosoknak, akiknek tényleg annyi eszük nincs ehhez a játékhoz - lehet egyébként, hogy máshoz sem lenne, mert a mai fiatalok basszus arra nem képesek lassan, hogy kitöröljék a seggüket, ahhoz is anyucit hívják be - hogy elolvassanak egy összefoglaló leírást vagy megnézzenek pár videót, aminek hatására nem a tornyot forgatná hogy honnan jött a lövés, hanem legalább már azt fel tudná mérni és esetleg el is tudná találni a felspottolt ellenfelet! Vagy pl mostanában volt egy hasonló emlékem - sajnos - hogy a felspottolt ellenfelet, ha nem látja, akkor előrébb gurulna pár métert, hogy a látóterébe kerülhessen és el tudja találni! :U

    A többi szuper volt és köszi Skill-ék beszélgetésének zanzásítását is. :R

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz kchryss #199480 üzenetére

    a fejlesztes gyorsitasa azert volt indokolt mert mar 8 vagy 9 nemzet van, regen meg volt 3, es a tankagak is egyre szerteagazobbak lettek, raadasul regen csomo ag csak 8 vagy 9es szintig ment pl. es hasrautesre volt 5 tizes tank most meg 25-30. ennyit nem lehet belathato idon belul kifejleszteni(nyilvan felesleges is) de 5-6 tok kulonbozot is jo sokaig tart, pl ebr, leo, 430, kukaskocsi, type 5, tvp. ebbol regen szerintem egyik sem volt elerheto semmi okat nem latom h miert lenne problema olyan szinten lassun tartani a fejlesztesuket mint mikor volt e100, is7 meg t30 aszt csokolom. az artykat mondjuk kivennem vagy ugyanugy letilthatonak engednem mint a mapokat. pl ha minden 10es arta helyett vagy visszakapod a telhes agra koltott xp-t freeben meg kivalaszthatsz magadnak barmelyik masik 10es tech tree tankot akkor annyira nem sirhatnanak.. foleg ha ez egy valaszthato opcio lenne. szal maradhatnanak az artyk de tilthatoak lennenek. minimum olyan szinten h pl alap acc-al 1et tilthatsz le, premmel 2-t.
    aztan igy mindenki eldontheti mit szeretne, aki akarja megtartja aki nem az meg kap ket masik 10es tankot gyakorlatilag

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

  • palfitom

    félisten

    válasz kchryss #199480 üzenetére

    Nagyon jó, mondhatni tökéletes meglátásaid vannak! :R
    (Külön gratula az olvasható fogalmazásért és a helyesírásért, az igencsak késői óra ellenére is!)

    Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

  • peterson79

    őstag

    válasz kchryss #199480 üzenetére

    Mivel benne vagy a WG-WoT vérkeringésében nyilván jobban látod át a dolgokat, mint egy mezei Piroska.
    Ez a gyors, majdhogynem taktikus és csapatszerű játék volt jellemző a 7vs7-re is, ott is hamar kiütközött, hogy ki az aki faszagyerek és bevállalja a dolgokat és mer játszani. Szerintem többünknek ezért is lehetett ennyire jó élmény ez a mód.
    Tegnap Scheff stream-jét néztem, klán csatákat játszottak, hát elképesztő mi folyik ott is. Jó lenne ilyenekben is részt venni, de sajnos ennek az ideje már elmúlt.
    Azért nézni még mindig jó:)

  • jr1994

    addikt

    válasz kchryss #199480 üzenetére

    Azta.

    Annyit fűznék hozzá, hogy szerintem az a mondás, hogy az újoncok tier 5-6 tankokkal tanulják ki a játékot, már régóta érvényét vesztette. Ma már tier 8-at mondanék, alatta teljes a sötétség, abból nehéz tanulni. Nincs semmi páncél, amivel meg lehetne tanulni a páncél használatot, kivéve néhány tankot. Elkezdtem tier 6-tól a lengyel ágat, hát nagyon kreativ hogy a 8-as tankok 3 lövéssel a garázsba küldenek. Viszont hat csata alatt már két ászom van vele, a béka segge alatt van a határ :))

    Természetesen én is bot voltam több ezer csatán keresztül az elején. Az első 10-es tankokat kihúzni még gyakran 500 csatára volt szükség, és még az IS-8-as kiképzés után is tök béna voltam az IS-7-tel eleinte, nagyon gyakran szétlövettem magam :D Igaz, akkoriban még főleg prémium fiók nélkül játszottam, nem volt free xp-m a modulokra és nem csak napi duplákkal haladtam. Az utóbbi mondjuk most is igaz, mivel már nincs sok tank amit kihúzhatok, max 1-2 van egyszerre teritéken.

    Egyébként engem személy szerint nem zavar, hogy gyorsan lehet fejlődni. A 10-es svéd medet 46 csata alatt húztam ki a 9-esből karácsonykor. Persze ott a holiday ops is segitett, de anélkül is elég manapság 100-150 csata. Mivel nem játszok túl sokat mostanában, hétköznap ha le is ülök, max 2 órát, még jó is, hogy gyorsan megvannak az új tankok.

    És egy másik téma: volt a minap egy csatám, amiben nem azt kell nézni, hogy Iván már megint részeg volt, hanem 9 percnél azt a lövést ami átment a Ru 251-en, és mögötte a földbe csapódott. Anomália-rajongók véleményét várom hogy mi volt ez, mert én nem értem :D

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Új hozzászólás Aktív témák