Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ooloo

    őstag

    válasz bigobert #185452 üzenetére

    Egyet értek ... pár perce mentem egy felejthető kört . De nem ez az érdekes , hanem az , hogy kétszer találtam el a kerekes futrinkát , de csak kritikust sikerült adni érte . Ez van az esetek 80%-ban .

    [ Szerkesztve ]

    Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

  • peterson79

    őstag

    válasz bigobert #185452 üzenetére

    Mint írtam ez bármelyik másik light-ra, de akár egy komolyabb látótávval megáldott heavy-re is igaz, amíg nem érsz fedezékbe mindenki fel tud szpotolni :)

    Pár nappal ezelőtt Malinovkán csináltam meg a "szpotolj 4000-et úgy, hogy nem fedeznek fel" küldetést. A szokásos szpot bokorba mentem T-54-ltwt-el és ott körözött a kis kerekes ELB vagy melyik, de nem látott meg, a csapattagjaim pedig voltak olyan kedvesek és lőtték a célokat. Aztán csorogtam közelebb és még mindig nem fedeztek fel. Azóta még kétszer meg tudtam ezt csinálni, úgy, hogy mindig volt kerekes és másik light is. Igen, szerencse is, mert nem lőttek bele vakon a bokorba.

    Az vitán felül van, hogy rohadtul zavaróak ahogy ott száguldoznak a mező közepén és el sem lehet találni őket vagy ha igen, akkor meg alig zavarja a mozgásban és persze HP-t nem veszít...

    Egyik legdurvább esetem az volt mikor Prohorovkán a szokásos teli bokros részen araszolok előre, egyre-másra tűnnek fel a tankok, Én szerencsére rejtve maradok, aztán az orrom előtt egyszer csak megjelenik egy M41..kicsit beszartam és persze el is haláloztam rögtön :D gyakorlatilag elértük az 50m-es távot és egymást szpotoltuk fel, de szerintem Ő is legalább annyira meglepődött, mint Én :)

Új hozzászólás Aktív témák