Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Pete55555 #43362 üzenetére

    Egy szépséges Type 58, ennek már van hangja :) (valami realisztikus hang mod lett felrakva). Csak meglett az akció alatt. Szenvedősen, de meg lett töltve legénységgel (toborozni kellett lövészt és a sofőrt se tudtam első körben átképezni), holnap payday, lesz véve egy falatnyi gold és ki lesz képezve a frissen toborzott lövész 100%-ra és átszerelem a töltésgyorsítót a Type T-34-ről (egyelőre a garázsban marad, mert megkedveltem), háló és csigaszem már átrakva. Eddig két kört mentem vele, egyet se a saját tierjében, de már tetszik. Mozgékony, gyors, megfelelő szögben pattognak róla a golyók, most már nem csak keménykedek a KV-1S-ekkel meg az IS-ekkel (meg az ezen a szinten lévőekkel), mint az előddel, hanem oda is tudok csípni. Lenne free XP-m a torony, a lánctalp és az ágyú kikutatására is, de ezüst nincs, amíg kifarmolom, addigra meg meglesz sima XP-vel is. Majd csak azt kell eldöntenem, hogy merre haladjak, IS-2 (T10 Heavy ág) vagy T-34-1 (T10 Med ág).

    Más: a kínai premium T6-os scoutról mi a vélemény? Aszongya, hogy a Hellcat tornya van rajta. Meg gyors. Bár papír. M5A1 Stuarttal is tudok szemét lenni meg szeretek már spotolni is, jön fizetés, gondoltam nem ártana valami premium tank is (sokat nem akarok költeni). Gondolkodtam, hogy Type 58 helyett 59-16-ot fejlesztek ki, de arról nem halottam jókat.

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák