Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz phoenix1989 #222281 üzenetére

    Nagyon szívesen. Ha esetleg az utána következő 1,5 percben nem azzal lettél volna elfoglalva, hogy engem csesztess, akkor talán 700 sebzésnél többet osztottál volna ki. Amúgy egyszer löktelek meg véletlenül, utána már te jöttél nekem (ezért nem találtam el az E5-öt), aztán nem engedtél visszatolatni, és keresztbe álltál mögöttem. Csak hát megszívtad, mert az obj erősebb volt, a Fochnál. Ezzel azt érted el, hogy simán otthagytam azt az oldalt, és kicsit odébb csináltam 2k feletti sebzést (igen, többek között egy bemákolt ammorack-kel). Gondolom azért velem voltál elfoglalva, mert töltés közben úgyse tudtál volna semmi értelmeset csinálni. De akkor megkérdezném, hogy utána hogy nem sikerült a következő tárból se csinálnod semmi sebzést? És most köszönd meg, hogy nincs bekapcsolva a replay és nem mentél egy kis pihire. Sajnos elment rád 4 reportom, pedig hasznosabban is felhasználhattam volna (mondjuk az artykra).
    Szerintem amúgy rettentő gáz volt a viselkedésed, főleg úgy, hogy innen a fórumról tudtad is, hogy ki vagyok. Ha ilyen szinten frusztrál a játék, akkor inkább ne játssz.

Új hozzászólás Aktív témák