Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz 5-ös kezelő #166168 üzenetére

    Ez ismeros, 2011-tol kezdve legalabb 1 evig napi 8-10 orat jatszodtam en is a jatekkal, nekialltam egy rakas agnak, azota sok mindent kihuztam de 2015 ota mar nem jatszok komolyan, egyreszt mar meguntam, masreszt mar ugy vagyok vele, hogy felidegesit ha olyan nyomorek csapatokkal kerulok ossze, akik meg a terkepet sem tudjak ertelmezni, ujabban sokszor van a 15:3,15:2 nyeres es vesztes, ami azt bizonyitja, hogy egyre tobb az olyan jatekos, akinek fingja sincs az egeszrol.Ez hosszu tavon kezd idegesito lenni, foleg ha vesztes csapatba kerulsz.Melleje meg jonnek a +/- 25% sebzes, meg a melleloves, meg a lancolas, meg a lepattano lovedek, 0 sebzes stb, amitol az embernek szinten hull a haja :)
    Ha meg nem jatszol nagyon sokat, akkor premium fiok nelkul rengeteg ido osszeszedni a szukseges TP a fejleszteshez es a legenysegnek, azok nelkul minden csataban hatranyban vagy, nem jo az alcaerteked, nem latsz eleg messzire, lassabban toltesz stb, ezek hianyaban nagyon hatranyban vagy, a regota, vagy prem fiokkal jatszo jatekosokkal szemben ugyanis nekik mar jobb a legenyseguk, minden modul ki van kutatva, fel van szerelve a tankjuk.
    De ha megis jatszani akarsz - kerdes hogy hogyan : agyatlanul lovoldozni akarsz, mert azt elvezed, vagy idovel komolyabban bele akarsz tanulni a szakmaba - akkor maradj alacsony szinten, T4-5-ben, amig lesz turheto legenyseged, es penzed is, amit majd T6-ban es utanna fogsz kamatoztatni, azaz befektetni.Meg le kell jatszani T5-ben legalabb 1000 csatat, hogy jobban megertsd a jatek mukodeset, megismerd a palyakat (a felet kb en sem ismerem mar jol, mert atalakitottak).
    Ha kulon erre a celra gepet szandekozol venni, tenyleg inkabb asztali legyen, es ugy alakitsd ki, hogy azert fussanak rajta mas jatekok is, ha mar penzt olsz bele, mert ki tudja talan egyszer te is raunsz a tankozasra, de akkor majd lesznek mas jatekok, amivel szorakozzal.En mar 1 budos fityinget sem koltok a jatekra, kivetel ha meg lesz esetleg valami magyar prem jargany es azzal annyi...A tavaly osszel vettem valami csomagot, volt benne 30 nap prem es valami orosz 4-es tank, hat kitalalhatod, hogy hiaba volt, mert olyan sokat nem jatszodtam, igy foloslegesen koltottem el a zsozsot, mert mar kotelessegbol sem jatszom, unom, ott porosodik egy rakas tank a garazsomban, pl van par 10es tankom is, de nem szeretek T10-ben jatszani, tul nagyot sebeznek a tankok, vegzetesebb ha hibazol, T7 a kedvencem altalaban, de mivel sok tankom van es nincs premem, igy unok sokat jatszani, es kezdodik mindig ugyanaz a mese elolrol, amit fennebb irtam, igy sokszor elmegy a kedvem az egesztol, es inkabb Stalkerezek, vagy regi Dos-os jatekokkal nyomatom (pl Exploration).
    De ha lesz geped es akarsz tanulni, akkor megkerhetsz par embert a forumon, hogy menjenek veled szakaszba alacsony szinten, en pl szivesen segitek, ha akarod.

    Mas: nem tudom Taragas/TheTaragas meg figyeli-e a forumot, de a multkor eszrevettem hogy egy csapatban voltunk Frontile modban, irtam, de sztem nem vette eszre...

Új hozzászólás Aktív témák