Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K6000

    tag

    válasz Enzolord #10962 üzenetére

    Ez így van! Azzal egészíteném ki, hogy ne kövesd el az én hibámat. Először a sima Tiger tankot fejleszd, használd és azzal tanulj meg játszani. Ha megy akkor jöhet a Tiger P. Én sajnos fordítva csináltam (sajnos nem hallgattam a tapasztalt játékosokra) és amikor a síma Tiger tankkal játszottam mindig a Tiger P stílusát akartam játszani, aminek minden az lett a következménye, hogy esetben hatalmas lángok csaptak ki a tankomból. Egyszerűen nem tudtam megbarátkozni a sima Tiger tankkal, de muszáj volt mert sok-sok csata, és még több tűzoltás után sikerült elérni a Tiger II tankot. Igen nagy örömmel adtam túl rajta, a Tiger P meg még a mai napig megvan, és ha már végképp nem bírom elviselni a sok idiótát, előveszem és összegyűjtök vele 2000-3000 lehetséges sebzést. BIA is megvan már vele, a pontosság, az átütés, és a tűzgyorsaság bőven kárpótol a lassúságért, és az orosz ágon jellemző nagy sebzés hiányáért.

    ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

Új hozzászólás Aktív témák