Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Adrian Mole

    senior tag

    LOGOUT blog

    Nem tudom, befér-e ebbe a topicba, de hátha:
    Olyan SDIO WLAN kártyát keresek, ami rendelkezik saját memóriával. A legtutibb az lenne, ha létezne microSD-vel bővíthető SDIO WLAN. Van ilyen? Látott valaki ilyet? Kapható itthon?

    42

  • Adrian Mole

    senior tag

    LOGOUT blog

    Nagy szószban vagyok, és nem tudok rájönni a megoldásra. remélem, tud valaki segíteni, vagy átirányítani egy másik topicba (az IBM Thinkpad T és X topicba már feltettem, de talán egy kiemeltben hamarabb jön tipp). A gép egy T60. A Think Vantage Access Connection lefoglalja az egyik processzormagot, és belassítja a gépet. Maga a program is évek alatt hajlandó csak elindulni (ha nem kábeles netcsatlakozás van), szívok a hálózatra felkapcsolódásnál. A feladatkezelőben az AcSvc.exe 50%-on áll periódikusan (kábeles csatlakozásnál is), más, AC-vel kezdődő exe-k is bekavarnak és állandóan, kb másodpercenként egyszer a winyóhoz is hozzányúl valami. Ami mostanában történt, az az, hogy a géphez adott Symantec vírusírtó és tűzfal licence lejárt, mindkettőt legyalultam, vírusírtóból AVG van fent, a tűzfalnak a Windows sajátja. Hogyan tudnám helyrepofozni a dolgokat?
    Nem tudom, hogy kapcsolódik-e a témához, de megpróbáltam legyalulni néhány progit, többek között a PS SE Albumot (vagy hogy a penészbe hívták), mikoris az unistalnál közölte, hogy használja az AcSvc.exe-t, legyek szíves azt leállítani :F Legyalultam, de maradt a fent leírt jelenség.
    Az Access Connectiont egyébként újratelepítettem, nincs változás.
    Víruskereső nem jelez semmit.
    A gép ventije viszont szinte folyamatosan megy, feleslegesen.

    42

Új hozzászólás Aktív témák