Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • demars

    addikt

    eszembe jutott valami...
    nem rég azt olvastam itt a fórumon, valahol... hogy a .NET keretrendszereknél úgy működik a dolog, hogy lefele kompatibilis, tehát a 2.0 tudja a 1.0 át.. de nem helyettesíti! Nézegettem, h ebbe a hackelt xp ben, mi van, s láttam, hogy fennt van a .net 1.1 es s a 2.0 ás, s az 1.1 es SP1 is...
    mivel ez nem egy mai noti, lehet h a régebbi .net kellett volna csak neki???
    Elvileg ha ATI drivert telepít az ember, s nincs fennt neki .net frameworkja, felajánlja a számára szükségeset, h töltsük le netről... (sőt! anélkül nem is engedi települni az ATi drivert sem pedig az ATI CCC-t)
    de ha nekem van ennt egy friss, 2.0 ás .net keretrendszer, akkor nem kell neki, mert látja h friss! DE lehet h nem jó neki...!
    Pontosan mire is való az a .NET FRAMEWORK?, illetve a .NET keretrendszer?
    Amikor először fagyogatott ki a gép, én a naplófájlokból azt olvastam ki, h azzal van a gond! tettem is fel a legújabbat, ...stb!
    De lehet h a vistaba benne van pl. a régebbi is s azért nem fagyik azzal!
    Ha jól tudom, (csekély angol tudásommal olvastam egy cikből/ami=0/), ez a .NET keretrendszer, a chipsettel, illetve a vga driverrel van összefüggésben!
    Akkor ez most hogy is van??????????????

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák