Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steelmanus

    addikt

    válasz Sk8erPeter #14056 üzenetére

    Eloszor is Kedves Peter engem Te ne oktass ki, ez mar tobbszor elofordult igy ha lehet engem felejts el. Se az SP1, SP2, SP3 nem fog elindulni SATA ODD-n mert NINCS benne
    meg most sem SATA tamogatas meg az SP3-ban sem. Ket napja csinaltam egy gepet igy
    mint irtam az elobb (Intel chip GigaBite P35) es abban sem indul el a sajat SP3 al integralt
    XP-m, pedig ahogy jottek ki a javitasok ugy integraltam bele oket, SP1-SP2-SP3.
    Ezert ma mar a telepito merete meghaladja az 1 Gb-t igy DVD-rol fut. Errol ennyit.
    Te azt hangsulyoztad hogy elvileg. Gyakorlatilag pedig nem. Ezt Te irtad.
    Idezlek:
    Az XP CD viszont nem látja, ha SP2-nél korábbi (ugyanebből az okból nem tudod feltelepíteni a 98-at sem), ezért másik megoldás, hogy szerezz be SATA-drivereket a vinyóhoz, és add be a telepítőnek még a legelején F6-tal
    Hogy tegye ha az ODD nem indul el.
    Te nem azt ajanlottad hogy keszitsen egy masik gepen egy uj XP telepitot integralt SATA vezerlovel, es azzal kezdje el a telepitest, hanem hogy menetkozben adja be a drivert.
    Es megegyszer kerlek hogy mas hangnemben irkaljal velemszemben mert nem adtan ra okot hogy Te kioktass engem.

Új hozzászólás Aktív témák