Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dolby

    senior tag

    Sziasztok!

    Problémával állok szemben, és túl sok(k) nekem.. Story: Reggel laptopot anyám bekapcsolta, vmilyen frissítésre rákérdezett h leszedje-e, leszedte. erre feljött neki a rendszerkonfig segédprogram (msconfig) ablaka, leokézta aztán újraindítás később. Megnézte a leveleit és kikapcsolta a gépet.
    Következő bekapcsoláskor Nod32 köv hibát írta ki: "Hiba történt a NOD32 Kernel szolgáltatásával való kommunikáció során" és a következő hibákat produkálja amik feltűntek a keresgélés során:
    net nincs, hálózati beállítások eltűntek, Eszközkezelő teljesen üres, súgó-t nem lehet megnyitni mert egy rendszerszolgáltatás nem fut (javításhoz nyissam meg a súgót :)) ), Esemény napló köv hibát írja: Nem lehet befejezni a műveletet a következőn: "Alkalmazás". Az objektumfelület ismeretlen
    zene megnyitásakor wmp nem nyitja meg mert probléma van a hangeszközzel, lehet hogy nincs hangkártya a számítógépben...

    Egyszóval totál káosz mindenhol. Hasonló hibákat az sp3 telepítése után láttam pár helyen és Itt találtam is egy cikket, csakhogy nincs fent symantec termék és ez a progi nem is talál hibás registry-t.

    Ötelet a megoldásra? Én már teljesen kifogytam :-S

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

Új hozzászólás Aktív témák