Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • c41r0^

    őstag

    válasz ZéZé@PH #548 üzenetére

    én tegnap este tettem fel az x64es Ultimate Vistát, de nekem van Adobe flash playerem IE alatt...a plugint online telepítette...ma este megnézem, hogy a 64 bites IE alatt történt-e vagy 32 bites alatt

    de más...

    az A4Tech X-718as egerem Vistás (32 és 64 bithez is u.az van) driverének exéje amint elindul be is csukódik (r.gazdai jogokkal futtatva is és mind a két exe, az egyik kifejezetten ''x64'' mappában van)...a szabványos egér driverét szeretném rá lecserélni, de a telepítő el sem idul..fain...gondoltam magamban

    elindítottam a manuális illesztőprogram kiválasztását, a driver kicsomagolt fájljai között volt is egy .inf fájl, ami a4tech hid-kompatibilis egérnek ismerttette a win számára az egeret, a driver felment (a rendszer közben figyelmeztetett, hogy nincs digitálisan aláírva a driver), gép reboot, egér nincs...felkiáltójel az a4tech hid-kompatibilis egérnél, és kiírta a Vista, hogy az eszközillesztőt nem tudja betölteni, mert az nincs digitálisan aláírva, a rendszer szigorúan megköveteli a WHQL drivereket...így leszedtem a drivert és maradt szabványos HID-kompatibilis egérként egyelőre...

    Akkor tehát a kérdésem, hogy a driver azért nem működött, mert nem WHQL? Ki lehet-e kapcsolni, hogy ne csak WHQL drivereket fogadjon el a Vista? Másrészt miért ad ki az a4tech olyan drivertelepítő exét, ami el sem indul?

    ezen kívül minden driver gond nélkül felment, az Audigym EAX-nélkülisége viszont elég nagy érvágás...no de nem baj, csak ismerkedem az új rendszerrel, a WinXP a fő irányvonal továbbra is

    [Szerkesztve]

  • zedii

    aktív tag

    válasz ZéZé@PH #548 üzenetére

    Namost akkor itt lehet elesve a kutya..mert ,h megcsináltam a visszaállítást, és nem tiltottam le automatikusan a pluginokat, amik ezek szerint lehet, h megoldása lesz a problémára. :)) :R Viszont a flash adobe dolog még mindig baj - független attól ,h kinek a hibája, nem mennek azok az oldalak amiket napmint nap kellene használnom.- tehát nekem kelleni fog a 32 bites változat.



Új hozzászólás Aktív témák