Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #19617792

    törölt tag

    válasz premete #580 üzenetére

    ilyen hiba nem jelentkezett még náluk.
    munka szintén IT tevékenység. ASP.NET webalkalmazásokat és WP appokat fejlesztenek, sokfélét.

  • front3r

    őstag

    válasz premete #580 üzenetére

    Érdekes, nálam ilyen hibák nem jelentkeznek. Ez valószínűleg hardver/driver hiba lehet, és bizony, simán lehet, hogy a Samsung nem csinált(vagy nem is akar) jó driver-t hozzá.
    Mert azt hogy magyarázod, hogy másnak meg nincs ilyen problémája?

    PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

  • anderledani

    őstag

    válasz premete #580 üzenetére

    Nekem is eldobálja, én is wifit használok. Intenzív használatkor csinálja, néha mindig. Nem tud erre valaki megoldást? Rettentően idegesítő, mikor online játék közben folyton ledobál emiatt, pláne ha a gépemen megy a (minecraft) szerver.

    Másik topicba írtam:
    Van egy olyan problémám, hogy a wifi vevő, vagy egyéb intenzív usb használatot generáló eszköz, ha intenzíven van használva Windows 8/8.1 alatt akkor olyan hibát okoz hogy minden eszköz lecsatlakozik egyszer csak, kivéve az usb-s egér+billentyűzet vevőt. Az eseménynaplóban a következő bejegyzések vannak a hiba időpontjában:
    A timeout occurred while waiting for the EHCI host controller Interrupt on Async Advance Doorbell response.
    A timeout occurred while waiting for the EHCI host controller Asynchronous Schedule to transition to the enabled state.

    Ezek alapján rákerestem a hibára az interneten és vannak róla bejelentések, de megoldást senki sem talált.
    [link]
    Visszavittem már miatta az alaplapomat mert nem néztem kellően utána mi lehet a baj. :N
    Ebben a topicban egy hozzászólást láttam erről de azóta semmi. Pedig nem hiszem hogy mást nem érintene ez.
    Valaki tud megoldást? Valaki találkozott már a hibával? :Y

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

Aktív témák