Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vagabor

    aktív tag

    válasz Borisz76 #54932 üzenetére

    Ez a probléma sok év után kezdett el megjelenni, előtte gond nélkül ment régebbi builddel a gép. Mivel én nem lakom gép közelben ezért aki használja mondta el, hogy az évfordulós frissítéssel kezdődött az egész, éjszaka sokáig ment a gép, állítás szerint magától kapcsolt be, és kezdett el frissíteni, többször újraindítva a gépet közben.
    Namost egy adata sp600 ssd-ről van szó, aminek a hd sentinel szerint semmi problémája nincs. (smart adatok alapján sincs). ezen kívül egy wd500azrx vinyó van benne, ez csak adattárolásra van használva, szóval nem hinném hogy ez közbejátszhat. firmwaret még nem néztem, de lecsekkolom, később, bár kérdés hogy akkor miért csak most jött elő a probléma.

    (#54933) vigyori78
    usb-s pendriveról telepítek, amit legutóbb raktam fel és amivel ugyanúgy jelentkezett a probléma az a 1607-es build. Előtte valami régebbit használtunk évekig, de ez nem adhat okot arra hogy az egész vinyó tartalma eltűnjön. az iso-t netről csináltam media creation tool-lal.
    Ezt a posztot most a frissen telepített gépről írom, kiváncsi leszek meddig marad meg a win a gépen :)

    ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

Új hozzászólás Aktív témák