Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz szaki26a #161 üzenetére

    Jó tudni hogy lehet ilyet is :)

    Úgy voltam vele, hogy megveszem, már elindultam a bankba, hogy tegyek fel pénzt a számlámra, de végül mégse vettem meg, közgazdász (International Buisness Economics) hallgató lévén nem tudtam figyelmen kívül hagyni a pénz időértékét :DDD :P ugyhogy majd ha már a 180 nap felénél járok, akkor szétnézek hogy lenne a legkazdaságosabb hosszu távon befektetni a webrootba.

    Illetve ehhez még hozzá jön az is, hogy a webroot magyar fordítás kapcsán nem adom fel az első menet után :D támadt 1-2 érdekes ötletem, hogy az ő maximalitásuk is örüljön, meg a magyar felhasználók is. És ha sikerül velük megegyezni, akkor továbbra se akarok a fordításért pénzt kérni, és lehet meg fognak dobni még 1-2 kulcsal, ahogy őket ismerem :DDD De ebbe az egészbe még sok a feltételes mód, ugyhogy egyenlőre még semmi se biztos :)

    Más : Ha jól sejtem, neked a "home" és a "buisness" verziókkal is sok tapasztalatod van. Megosztanád velünk a lényegesebb különbségeket? Megfordult a fejemben az ötlet, hogy otthonra milyen lenne a buisness edition, mivel ha jól tudom, 1-2 hasznos extrával több van benne, mint a "home" verziókban. :) Szerinted ennek lehet értelme?

    Köszi előre is :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák