Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PumpkinSeed

    addikt

    válasz Sk8erPeter #13662 üzenetére

    Ja, csak valamiért úgy döntött a Drupal, hogy a /administrator és a /admin-ra semmit nem add be. De így, hogy már harmadjára újrahúztam az egészet /admin-ra kaptam végre egy adminisztrációs felületet.
    Amúgy sem ebből vontam le azt a következtetést miszerint katasztrófa. Itt szenvedek vele, olyan alapfunkciók beállításával mint, hogy egyszerre csak 5 poszt jelenjen meg... Beállítom és egy PHP-ból nyert hibaüzenettel elszáll az egész nagy nehezen fixálom, neki kezdek egy másik feladatnak és megint valami hibaüzenettel elszáll. Nem az lenne ennek a funkciója, hogy egyszerűen felépíthető oldal? Komolyan mondom, sokkal egyszerűbb lett volna saját magam felépítenem eddig azt amit eddig meg kellett csináljak, szebb is lenne (ugyanis még template-t sem tettem rá), és gyorsabb, mert kegyetlen sokat keresgéltem a Drupal forráskódjában mire néhány hibát ki tudtam javítani. Erre most jött az, hogy az adminisztrációs felület teljes egészében eltűnt, isten se tudja hova.... :D

    (RIOS frissítés miatt az előző szerkesztését új posztként fogta fel)

    [ Szerkesztve ]

    "Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

Új hozzászólás Aktív témák