Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz DeFranco #12677 üzenetére

    Ja, hogy nekem csak úgy a levegőből ki kellett volna találnom, hogy neked a Forpsinál van regisztrálva és fizetve a domain, és a Tárhelyparknál volt a tárhelyed, tehát hogy eddig is két cégnél fizetted, és hogy a domaint továbbra is a másik cégnél szeretnéd fizetni, csak tárhelyet akarsz cserélni? Aha, mindenképp, ez csak úgy kiderül valahogy, anélkül, hogy leírnád. Ettől függetlenül természetesen ez lehetséges, de honnan tudjam, hogy így akarod? Hogy elmagyarázzam: azért javasoltam a teljes körű átregisztrálást, mert a Tárhelyparknál jelenlegi árak mellett DRÁGÁBB a domain fizetése, mint az eforce-nál (2400 Ft vs. 2000 Ft), és úgy láttam a korábbi hozzászólásodból, hogy neked ez a 400 Ft különbség igenis számít, tehát nem mindegy, hol fizeted (a Forpsi-nál meg az 1600 Ft-os árával a három közül valóban a legolcsóbb, de ezt eddig nem tudhattam, hogy náluk vagy), ezért elhiheted, hogy nem a rossz szándék vezérelt, amikor a teljes körű átregisztrációt javasoltam, és főleg nem tudom csak úgy az éterből kiszopkodni azt az információt, hogy te milyen módon szeretnéd kezelni a dolgot.
    Az info@eforce.hu mailcímen nekem egyébként igen gyorsan szoktak válaszolni, szóval kérdezd meg itt őket a részletekről.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák