Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cosgtsrex

    tag

    válasz FlickAir #299 üzenetére

    Szép munka, FlickAir! :C
    Köszönet érte!
    Teszem is fel próbálgatni. :D
    Igazán nincs mit a .bat-ért, azt hiszem XDA-s volt, csak átírtam néhol. :)
    A build.prop moddolt? Esetleg érdekel?
    Én kiszedtem a Vodafone bekapcs, kikapcs képet:

    #Boot and Shutdown animation OFF
    debug.sf.nobootanimation=1
    debug.sf.noshutdownanimation=1

    Ez a root/system-ben és a root/custpack-ban van
    (A system-ben lévő töltődik minden indításnál, a custpack-os sztem csak factory resetkor íródik át a system-be.)
    Azért nem árt a jelenlegit lementeni.
    Úgy emlékszem a nobootanimation előtt csak "#" van azt csak törölni kell.
    Ha esetleg kell moddolt magyar ROEddie és alap Vodafone Stock HU Hibrid szólj, illetve szóljatok.
    Sima magyaron megy, illetve arra való, nekem 01016-on fut.
    Benne van egy csomó ROEddie javítás, minőség tuning, illetve JIT.
    Ja am root/custpack/plmn-list.conf-ban át lehet írni a szolgáltatót a saját nevedre.
    {216, 0x70F, "ezt", "ezt"
    Nekem mindig azt írja amit beírtam. :D

    Örülök, hogy más is tesztelget, csinálgat dolgokat!

    Kernel-t kéne már csak feltörni, na meg a recovery. :D
    A 4 opciós billentyűit kéne valahogy beleültetni a moddoltba.
    Nekem RoEddie v0.8 vagy v0.5 kéne próbálgatni.
    Tudsz linket adni? Vagy esetleg más tudna?

    További szép estét! Jó fórumozást! :)

    Nothing is true, everything is permitted.

  • FlickAir

    aktív tag

    válasz FlickAir #299 üzenetére

    Most szóltak rám privátban, hogy az összes személyes fiókom, és kapcsolataim benne maradtak a ROM-ban, ezért most egy darabig nem lesz elérhető. Amint javítottam a problémát, azonnal felteszem újra. Bocsánat, igyekszem... :)

    THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

  • FlickAir

    aktív tag

    válasz FlickAir #299 üzenetére

    Kijavítottam a privát adatokkal kapcsolatos problémát, illetve alakítgattam még egy kicsit a ROM-on.

    Végleges verzió innen tölthető le: https://docs.google.com/open?id=0BwtCqzWDJX54SWlNN1pHTWpSOGM

    Négy hónapja használom ezt a készüléket. Az előző napok bejegyzései és az eddig szerzett tapasztalatok, kutakodások alapján összeraktam egy egész kellemesen működő ROM-ot.

    Amit tartalmaz:
    -V01016-os eredetileg román system.img, ami tud magyarul, és ROOT-olt!!!
    -4 opciós recovery.img
    -Viber
    -Holo laucher
    -xPhone tárcsázó
    -Handcent SMS és üzenetküldő
    -Friendcaster (A Facebook helyett, ami sokkal kevesebbet eszik) + Chat hozzá
    -Jetaudio pro MP3 lejátszó
    -Dolphin Mini böngésző
    -Barcode Scanner
    -AdFree az idegesítő reklámok eltávolításához
    -Vodafone Time & Weather widget
    -QickPick képnéző
    -WiFi Power Sawer
    -Total Commander
    -Cosmos aksi kímélő alkalmazás (nekem majdnem megduplázta az üzemidőt)

    Ami ki lett takarítva:
    -E-mail
    -Google keresés
    -Hang kereső
    -TTS (szövegfelismerő alkalmazások)
    -Google Térkép, és a hozzávalók
    -Gyári böngésző, zene lejátszó, képnéző

    Letölthető innen: https://docs.google.com/open?id=0BwtCqzWDJX54SWlNN1pHTWpSOGM

    Telepítés a már megszokott flashelős módszer:
    1. A .7z kiterjesztésű fájlt kicsomagolni
    2. Telefont fastboot (flash) módban újraindítani (Hangerő LE + Power)
    3. USB kábel csatlakoztatása
    4. a "0. All-In-One-Ok.bat" elindítani (köszönet cosgtsrex-nek)

    Géptől függően kb 5-10 perc alatt lefut a telepítés, közben egy command page ablakban látod, hogy éppen hol tartasz. Ha kész, újraindul a teló.

    Ezutám már csak a Link2SD-vel kell egy kicit bűvészkedni.

    Ha nincs második partíciód, akkor csinálj egyet a "MiniTool Partition Wizard Home Edition" nevű programmal az SD kártyádra. Arra figyelj, hogy "Ext2" formátumú, és "primary" legyen. Nem érdemes 500MB-nál nagyobbat létrehozni, mert a telefn memóriája azért így is előbb meg fog telni. (nekem 200MB van beállítva, és bőven elég, de te érzed...)

    Ha van második partíciód, akkor a Link2SD első indítása után csak ki kell választani a megfelelő formátumot, és fel fogja csatolni. Ezután indítsd újra a telefont.

    Újra elindítod a Link2SD-t, Majd "Menü" gomb (alul, balról a második) -> "További" -> "Alkalmazás fájlok újralinkelése", "Libary fájlok újralinkelése", "Dalvik-cache fájlok újralinkelése".

    A telefon következő újraindítása után az összes alkalmazás, ami lehet, linkelve lesz. Sz alkalmazás kezelőben látni fogod, hogy a foglalt memóri a 30MB körüli értéket fog mutatni.

    Nekem jelenleg a belső tárhelyemből 31 MB foglalt, 141 MB szabad, RAM-ból (futó, illetve gyorsítótárazott alkalmazások) kb 109 MB foglalat, kb 279 MB szabad.

    A végére egy jó tanács: ne használj semmilyen Task killert, memoria takarítót, meg egyéb ilyen "gyorsító" hülyeséget, mert ettől nem lesz jobb. Ez az android verzió már teljesen jól kezeli a memóriát, eddig soha nem fogyott még el.

    MINDENKIT NYOMATÉKOSAN MEGKÉREK, HOGY CSAK A SAJÁT FELELŐSSÉGEDRE CSINÁLJ BÁRMIT, ÉS CSAK AKKOR, HA TUDOD MIT CSINÁLSZ, ÉS VISSZA IS TUDOD RAKNI A Z EREDETI RENDSZEREDET!!!

    KÉRDEZNI NEM SZÉGYEN, SZÍVESEN SEGÍTEK, PRIVÁTBAN MÉG TELEFONSZÁMOT IS KÜLDÖK, DE SEMMILYEN FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALOK A FENT LEÍRTAKKAL KAPCSOLATBAN!!!

    THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

Új hozzászólás Aktív témák