Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FlickAir

    aktív tag

    Négy hónapja használom ezt a készüléket. Az előző napok bejegyzései és az eddig szerzett tapasztalatok, kutakodások alapján összeraktam egy egész kellemesen működő ROM-ot.

    Amit tartalmaz:
    -V01016-os eredetileg román system.img, ami tud magyarul, és ROOT-olt!!!
    -4 opciós recovery.img
    -Viber
    -Holo laucher
    -xPhone tárcsázó
    -Handcent SMS és üzenetküldő
    -Jetaudio pro MP3 lejátszó
    -Dolphin Mini böngésző
    -Barcode Scanner
    -AdFree az idegesítő reklámok eltávolításához
    -Vodafone Time & Weather widget
    -QickPick képnéző
    -WiFi Power Sawer
    -Total Commander
    -Cosmos aksi kímélő alkalmazás (nekem majdnem megduplázta az üzemidőt)

    Ami ki lett takarítva:
    -E-mail
    -Google keresés
    -Hang kereső
    -TTS (szövegfelismerő alkalmazások)
    -Google Térkép, és a hozzávalók
    -Gyári böngésző, zene lejátszó, képnéző

    Letölthető innen: https://docs.google.com/file/d/0BwtCqzWDJX54QS1jdkRjbl9fOU0/edit?pli=1

    Telepítés a már megszokott flashelős módszer:
    1. A .7z kiterjesztésű fájlt kicsomagolni
    2. Telefont fastboot (flash) módban újraindítani (Hangerő LE + Power)
    3. USB kábel csatlakoztatása
    4. a "0. All-In-One-Ok.bat" elindítani (köszönet cosgtsrex-nek)

    Géptől függően kb 5-10 perc alatt lefut a telepítés, közben egy command page ablakban látod, hogy éppen hol tartasz. Ha kész, újraindul a teló.

    Nekem jelenleg a belső tárhelyemből 44 Mb foglalt, 128 Mb szabad, RAM-ból (futó, illetve gyorsítótárazott alkalmazások) kb 145 Mb foglalat, kb 240 Mb szabad.

    A végére egy jó tanács: ne használj semmilyen Task killert, memoria takarítót, meg egyéb ilyen "gyorsító" hülyeséget, mert ettől nem lesz jobb. Ez az android verzió már teljesen jól kezeli a memóriát, eddig soha nem fogyott még el.

    MINDENKIT NYOMATÉKOSAN MEGKÉREK, HOGY CSAK A SAJÁT FELELŐSSÉGEDRE CSINÁLJ BÁRMIT, ÉS CSAK AKKOR, HA TUDOD MIT CSINÁLSZ, ÉS VISSZA IS TUDOD RAKNI A Z EREDETI RENDSZEREDET!!!

    KÉRDEZNI NEM SZÉGYEN, SZÍVESEN SEGÍTEK, PRIVÁTBAN MÉG TELEFONSZÁMOT IS KÜLDÖK, DE SEMMILYEN FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALOK A FENT LEÍRTAKKAL KAPCSOLATBAN!!!

    THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

Új hozzászólás Aktív témák