Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanctus

    aktív tag

    Srácok! Mivel cosgtsrex kurva sokat segített nekünk, és ebből eredőleg ment tönkre a telefonja, ezért úgy gondolom, hogy segíthetnénk neki a kár enyhítésében!
    Gzolo által felajánlott készülék árát összedobhatnánk neki!
    Ez többünknek is meg kell(ene), hogy érje, hiszen megtarthatjuk őt magunknak, és a troll szoftverét tovább tökéletesíthetné!
    :P
    Aki benne van, az kérem írjon privátot, illetve írja meg, hogy mennyit szánna e "baleset" károsultjának megsegítésére! :DDD

    (B)Azt gondolom Ő önzetlenül megtette értünk a ROM fejlesztését. Most rajtunk a sor!
    Tudom: semmi nincs ingyen! Egy (vagy két) doboz cigi árát igazán mellőzhetnétek!
    Ha már letölteni letöltöttétek, sokan megköszönés nélkül használjátok a családjától, barátaitól elvett idejében főzögetett ROM-ját! Akkor most rajtatok a sor! Egy 500-as vagy egy ezres szerintem senkit sem fog a földhöz vágni! ne legyünk élősködők! Egy kis összefogásra van szükség! Mutassuk meg -más csoportokkal ellentétben, hogy ugyan gagyi a telefonunk, de mi többre vagyunk képesek, mint aki galaxy 3-mal a kezében pöffeszkedik a villamoson (mert üzemanyagra már nem futja)(/B) :P

    (NEM VAGYOK NAV-os!) :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Honor M5Pro

Új hozzászólás Aktív témák