Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cosgtsrex

    tag

    Végül egy jó hír, itt a Magyar, rootolt Update2-m második kiadása.

    -Előszó-
    Mielőtt a telefonom meghalt volna, nekiálltam utánnanézni a Google csevegőnek, majd ki is nyertem mindennel együtt, egy gyári 01015-ös ROM-ból.
    Felraktam az update1-to-2-met, lefutattam a frissítést, és rájöttem még valamire.
    A Permissions figyelmen kívül hagyása miatt írta ki a teló, hogy 01016-on vagyok, ugyanis nem fért megfelelően hozzá a build.prop-hoz. Tehát aki frissítette az upate1-to-2-ről az Update2mod.zip-emmel és 01016-ot ír, annak is teljes értékű Update2-je (01020) van! :D

    Tehát kinyertem a működő Csevegőt, feltettem az Update2-t belemásoltam a Csevegőt.
    Lényegében ennyi történt, meg tettem fel egy csomó progit, illetve hagytam benne egy csomó gyárit. :)

    Letölthető innen:
    2012-11-14-Update2-HUN-KANG-VeNoM-GTS-V2.7z

    Amiket tartalmaz:
    Frissített SU és SU Bináris + BusyBox Teljes ROOT jogok elérése
    Notification Toggles állapotsori kapcsolók (ingyenes alkalmazás a Market-ből)
    Google Maps Térkép (gyári)
    Google Talk Google Csevegő (gyári)
    Google Messenger Üzengető (gyári)
    ES Task Manager Memória felszabadító, ami alkalmazásokat zár be, akár az asztalra kitett widget-re való nyomáskor
    ES File Explorer Fájl kezelő a gyári helyett
    Root Explorer root böngésző
    Root Uninstaller root alkalmazás törlő
    LauncherPro Asztal alkalmázas, akinek inkább a gyári kell, törölje nyugodtan, visszaáll a gyári
    Battery Calibration Akksi formázó az esetleges téves infó helyre állítására ROM csere után

    Egyenlőre tesztelő szelleműeknek ajánlom, ugyanis még fiókot sem adtam hozzá, már el is repítettem a telóm, szal nem tudom hibát ír-e ki, bár valószínűnek tartom, hogy nem.

    -A félreértések elkerülése végett...-
    Nem ez a ROM tette tönkre a telefonomat, mindenki szedje bátran, fentebb leírtam mitől romlott el.
    Hétköznapi használatra szánom, persze nem tudom kijavult-e a Google csevegő probléma.

    Igaz egyenlőre nem tudok fejleszteni, javítani a ROM-on, de ugyanúgy várom az észrevételeket, visszajelzéseket.
    Minden építő jellegű kritika segít abban, hogy tökéletes ROM-unk legyen a Smart II-höz.

    Minden jót kívánok! :)
    -VeNoM GTS-

    [ Szerkesztve ]

    Nothing is true, everything is permitted.

Új hozzászólás Aktív témák